Slidinėjimo lenktynės 2014 m. žiemos olimpinėse žaidynėse

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Sporto šakos
2014 m. žiemos olimpinėse žaidynėse
Sochi 2014 logo no rings.png
Curling pictogram.svg Akmenslydis
Freestyle skiing pictogram.svg Akrobatinis slidinėjimas
Biathlon pictogram.svg Biatlonas
Bobsleigh pictogram.svg Bobslėjus
Figure skating pictogram.svg Dailusis čiuožimas
Speed skating pictogram.svg Greitasis čiuožimas
Short track speed skating pictogram.svg Greitasis čiuožimas trumpuoju taku
Alpine skiing pictogram.svg Kalnų slidinėjimas
Ice hockey pictogram.svg Ledo ritulys
Luge pictogram.svg Rogučių sportas
Skeleton pictogram.svg Skeletonas
Cross country skiing pictogram.svg Slidinėjimo lenktynės
Snowboarding pictogram.svg Snieglenčių sportas
Nordic combined pictogram.svg Šiaurės dvikovė
Ski jumping pictogram.svg Šuoliai su slidėmis

Slidinėjimo lenktynių rungtys 2014 m. žiemos olimpinėse žaidynėse vyks Lauros biatlono ir slidinėjimo komplekse

Rungtys[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Vyrai Moterys
15 km klasikiniu stiliumi 10 km klasikiniu stiliumi
30 km skiatlonas 15 km skiatlonas
50 km laisvu stiliumi 30 km laisvu stiliumi
4 x 10 km estafetė 4 x 5 km estafetė
Sprintas Sprintas
Komandinis sprintas Komandinis sprintas

Medalininkai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Vyrai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Rungtis Auksas Sidabras Bronza
15 km klasikinis Šveicarija Dario Cologna
Šveicarija (SUI)
Švedija Johan Olsson
Švedija (SWE)
Švedija Daniel Richardsson
Švedija (SWE)
30 km skiatlonas Šveicarija Dario Cologna
Šveicarija (SUI)
Švedija Marcus Hellner
Švedija (SWE)
Norvegija Martin Johnsrud Sundby
Norvegija (NOR)
50 km laisvu stiliumi Be laimėtojo, diskvalifikavus
Alexander Legkov[1][2]
Be laimėtojo, diskvalifikavus
Maxim Vylegzhanin[3][4]
Rusija Ilia Chernousov
Rusija (RUS)
4 x 10 km estafetė Švedija Švedija (SWE)
Lars Nelson
Daniel Richardsson
Johan Olsson
Marcus Hellner
Anuliuotas Rusijos
komandos rezultatas
Prancūzija Prancūzija (FRA)
Jean-Marc Gaillard
Maurice Manificat
Robin Duvillard
Ivan Perrillat Boiteux
Sprintas Norvegija Ola Vigen Hattestad
Norvegija (NOR)
Švedija Teodor Peterson
Švedija (SWE)
Švedija Emil Jönsson
Švedija (SWE)
Komandinis sprintas Suomija Suomija
Iivo Niskanen
Sami Jauhojärvi
Anuliuotas Rusijos
komandos rezultatas
Švedija Švedija
Emil Jönsson
Teodor Peterson

Moterys[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Rungtis Auksas Sidabras Bronza
10 km klasikinis Lenkija Justyna Kowalczyk
Lenkija (POL)
Švedija Charlotte Kalla
Švedija (SWE)
Norvegija Therese Johaug
Norvegija (NOR)
15 km skiatlonas Norvegija Marit Bjørgen
Norvegija (NOR)
Švedija Charlotte Kalla
Švedija (SWE)
Norvegija Heidi Weng
Norvegija (NOR)
30 km laisvas stillius Norvegija Marit Bjørgen
Norvegija (NOR)
Norvegija Therese Johaug
Norvegija (NOR)
Norvegija Kristin Størmer Steira
Norvegija (NOR)
4 x 5 km estafetė Švedija Švedija (SWE)
Ida Ingemarsdotter
Emma Wikén
Anna Haag
Charlotte Kalla
Suomija Suomija (FIN)
Anne Kyllönen
Aino-Kaisa Saarinen
Kerttu Niskanen
Krista Lähteenmäki
Vokietija Vokietija (GER)
Nicole Fessel
Stefanie Böhler
Claudia Nystad
Denise Herrmann
Sprintas Norvegija Maiken Caspersen Falla
Norvegija (NOR)
Norvegija Ingvild Flugstad Østberg
Norvegija (NOR)
Slovėnija Vesna Fabjan
Slovėnija (SLO)
Komandinis sprintas Norvegija Norvegija (NOR)
Ingvild Flugstad Østberg
Marit Bjørgen
Suomija Suomija (FIN)
Aino-Kaisa Saarinen
Kerttu Niskanen
Švedija Švedija (SWE)
Ida Ingemarsdotter
Stina Nilsson

Kvalifikacija[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Šalis Vyrai Moterys Papildomai Sportininkai
Alžyras Alžyras 1 1
Andora Andora 1 1
Argentina Argentina 1 1
Armėnija Armėnija 2 1 3
Australija Australija 2 2 4
Austrija Austrija 4 2 2 8
Baltarusija Baltarusija 2 2 1 5
Bermuda Bermuda 1 1
Bosnija ir Hercegovina Bosnija ir Hercegovina 1 1 2
Brazilija Brazilija 1 1 2
Bulgarija Bulgarija 2 2 4
Kanada Kanada 4 3 4 11
Čilė Čilė 1 1
Kinija Kinija 2 2 4
Kroatija Kroatija 1 1 2
Čekija Čekija 3 3 3 9
Danija Danija 1 1 2
Dominika Dominika 1 1 2
Estija Estija 2 2 1 5
Suomija Suomija 4 4 11 19
Prancūzija Prancūzija 3 4 6 13
Vokietija Vokietija 4 4 12 20
Jungtinė Karalystė Jungtinė Karalystė 2 2 1 5
Graikija Graikija 1 1 2
Vengrija Vengrija 1 1 2
Islandija Islandija 1 1
Individualūs Olimpiados dalyviai Individualūs Olimpiados dalyviai 1 1
Iranas Iranas 1 1 2
Airija Airija 1 1
Italija Italija 4 4 8 16
Japonija Japonija 2 3 1 6
Kazachija Kazachija 4 2 1 7
Latvija Latvija 2 1 3
Lichtenšteinas Lichtenšteinas 1 1
Lietuva Lietuva 1 1 2
Liuksemburgas Liuksemburgas 1 1
Makedonija Makedonija 1 1 2
Moldavija Moldavija 1 1 2
Mongolija Mongolija 1 1 2
Nepalas Nepalas 1 1
Nyderlandai Nyderlandai 1 1
Norvegija Norvegija 4 4 12 20
Naujoji Zelandija Naujoji Zelandija 1 1 2
Peru Peru 1 1
Lenkija Lenkija 2 3 3 8
Rumunija Rumunija 2 1 3
Rusija Rusija 4 4 12 20
Slovakija Slovakija 2 2 4
Slovėnija Slovėnija 2 4 3 9
Pietų Korėja Pietų Korėja 1 1 2
Serbija Serbija 2 1 3
Ispanija Ispanija 2 1 3
Švedija Švedija 4 4 12 20
Šveicarija Šveicarija 4 3 5 12
Togas Togas 1 1
Turkija Turkija 1 1 2
Ukraina Ukraina 2 3 6
JAV JAV 4 4 9 17
Iš viso: 58 109 94 107 310

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]


Commons-logo.svg

Vikiteka

  1. IOC informacija
  2. Reuters, November 1, 2017
  3. IOC informacija
  4. Reuters, November 9, 2017