Sega Nomad

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Sega Nomad
Sega-Nomad-Front.jpg
Gamintojas Sega
Tipas Delninė žaidimų konsolė
Karta Penktoji karta
Išleidimo data ŠA 1995 m. spalis
Parduota1 mln. vnt.[1]
MedijosSega Genesis kasetės
CPUMotorola 68000
PirmtakasSega Game Gear, Mega Jet

Sega Nomad (dar žinoma kaip Sega Genesis Nomad) – delninė žaidimų konsolė, sukurta įmonės „Sega“ ir 1995 m. spalį išleista tik Šiaurės Amerikos rinkai. Tai „Sega“ kompiuterinių žaidimų konsolės Sega Genesis (už Šiaurės Amerikos ribų žinoma kaip Mega Drive) nešiojamoji versija. Konsolė projektuota Mega Jet pagrindu ir buvo skirta naudojimui skraidant Japonijos avialinijomis. Nomad pasižymėjo viena išskirtine savybe – ją galima buvo naudoti kaip įprastą namų konsolę, pajungus prie televizoriaus.

Nomad gyvavimo laikotarpis buvo gan trumpas. Ja galima buvo žaisti iki 500 konsolės Genesis žaidimų, prieinamų žaidimų bibliotekoje, bet pačiai Nomad konsolei žaidimų nebuvo išleista. Visą dėmesį sutelkusi į Sega Saturn, „Sega“ konsolę Nomad paliko nuošalyje, ji nebuvo suderinama su Genesis išoriniais įrenginiais, tokiais kaip Sega CD ir Sega 32X. Nomad pakeitė ankstesniąją Sega Game Gear konsolę ir buvo paskutinioji delninė žaidimų konsolė, kurią išleido „Sega“. Pardavus vos apie vieną milijoną vienetų, ji laikyta komerciškai nesėkmingu produktu.

Techniniai duomenys[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Išnašos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

  1. Snow, Blake (2007-07-30). „The 10 Worst-Selling Handhelds of All Time“. GamePro. Suarchyvuotas originalas 2007-10-12. Nuoroda tikrinta 2008-01-17.