Sam Rivers

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Sam Rivers

Sam Rivers Woodstock '99 festivalyje
Biografija
Pilnas vardasSamuel Robert Rivers
Gimė1977 m. rugsėjo 21 d. (43 metai)
KilmėDžeksonvilis, Florida Flag of the United States.svg JAV
Žanrainu metal, rokas
Kūrinių kalbosAnglų kalba
Veiklabosistas, prodiuseris
Instrumentaibosinė gitara
Įrašų kompanijaFlip Records, Interscope, Geffen
Susijusi veiklaLimp Bizkit, Marilyn Manson, David Draiman, Black Light Burns, Indorphine
Svetainėwww.limpbizkit.com


Sam Rivers (g. Samuel Robert Rivers, 1977 m. rugsėjo 21 d., Džeksonvilis, Florida) yra amerikiečių bosistas ir prodiuseris, geriausiai žinomas, kaip vienas iš nu metal grupės Limp Bizkit įkūrėjų ir narių. Jis buvo išrinktas „Geriausiu bosistu“ 2000 metų „Gibson apdovanojimuose“. [1] Jo pusbrolis yra grupės būgnininkas John Otto.

Biografija[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Ankstyvieji metai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Rivers pagrindinėje Arlington Middle mokykloje pradėjo groti tūba mokyklos orkestre. Taip pat dėl pusbrolio pomėgio mušti džiazo ritmu būgnus, jis pradėjo domėtis muzika.

Sam Rivers lankė Bishop Kenny vidurinę mokyklą, o paskui įstojo, į The Douglas Anderson Menų Mokyklą. Jis anksčiau grojo gitara, tačiau Sam Rivers muzikos mokytojas pasiūlė groti bosine gitara, ir nuo to laiko jis groja tik bosine. Jo pamėgtos grupės, kurios turėjo įtakos jos muzikai yra Black Sabbath ir Megadeth.

Limp Bizkit[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Pagrindinis straipsnis – Limp Bizkit.

Rivers pirmą kartą susitiko Fred Durst, kai jis dirbo Chick-fil-A restorane. Jie pradėjo bendrauti, ir turėjo bendrus pomėgius, kaip riedlenčių sportu ir muzika. Jie kartu sukūrė grupę, kuri neilgai gyvavo, pavadinimu Malachi Sage.

Kai pirmosios grupės reikalai nepasisekė, jie vėl nutarė pabandyti sukurti grupę, ir prie jų prisidėjo John Otto. 1995 metais trijulė sukūrė grupę pavadinimu Limp Bizkit. Netrukus prie grupės prisijungė gitaristas Rob Waters. Grupės pirmoji keturių dainų demo įrašas, pavadinimu Mental Aquaducts, buvo įrašytas kartu su Waters, tačiau netrukus Rob paliko grupę. Otto pasiūlė į grupę priimti mokyklos laikų draugą Wes Borland. Durst sutiko su šia kandidatūra, ir nuvyko į Filadelfiją susitikti su Wes. Wes sutiko ir ta pačią naktį Durst grįžo namo, susitarė dėl pasirodymo tą naktį, ir grupė pirmą kartą su Wes surengė šou.

Vėliau prie grupės, 1996 metais prisijungė DJ Lethal. Rivers buvo jauniausias grupės narys. Kai grupės pirmasis studijinis albumas Three Dollar Bill, Yall$ buvo išleistas, Sam tada buvo tik devyniolika metų.

Jis buvo išrinktas "Geriausiu Bosistu" 2000 metų „Gibson Apdovanojimuose“. [2]

2009 m. Limp Bizkit po 8 metų pertraukos atgaivino muzikinę karjerą. Rivers prisidėjo prie originalios grupės sudėties, ir bus išleistas naujas Limp Bizkit albumas.

Vėlesni metai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Kai Limp Bizkit 2004 m. padarė muzikinę pertrauką, Rivers tapo muzikos prodiuseriu savo gimtojo miesto naujųjų grupių. Jis prodiusavo debiutinius grupių Burn Season ir The Embraced albumus. Vėliau, jis pradėjo prodiusuoti iš Orlando kilusią grupę Indorphine.[3]

Aparatūra[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Rivers pirmiau naudojo kompanijos Ibanez aparatūrą, tačiau vėliau jis pradėjo naudoti pagamintą pagal užsakymą Warwick basses bosinę gitarą su šviesos diodais ant grifo.

Asmeninis gyvenimas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

2001 metais jis vedė savo ilgametę draugę Kinter Atkins.

Bendradarbiavimai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Šaltiniai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]