Robotų fetišizmas

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 NoFonti.svg  Šiam straipsniui ar jo daliai trūksta išnašų į šaltinius.
Jūs galite padėti Vikipedijai pridėdami tinkamas išnašas su šaltiniais.
Actroid-DER 01.jpg

Robotų fetišizmas (arba ASFR arba technoseksualumas) yra fetišizmas, kai jaučiama trauka humanoidiniams arba nehumanoidiniams robotams arba žmonėms, kurie elgiasi kaip robotai arba žmonėms, kurie yra apsirengę robotų kostiumus. Retesnė fantazija yra transformavimasis į robotą.

Technoseksualus galima skirstyti į dvi kartais persikertančias grupes:

  • Pirmieji svajoja turėti jau sukurtą robotą partnerį, su kuriuo galėtų bendrauti ir/arba mylėtis. Robotas turėtų būti grynai dirbtinis kūrinys, dažnai sukurtas specialiai tam, kad tenkintų savo šeimininko fantazijas.
  • Antra rūšis technoseksualų svajoja, kad juos ir/arba jų partnerį savanoriškai arba per prievartą paverstų į kiborgą. Dažniausiai fantazuojama apie patį transformacijos procesą.

Technoseksualų skoniai būna labai įvairūs. Dalį labiausiai jaudina metališkas blizgesys, robotiškas judėjimas ir garsai. Kiti trokšta visiškai žmogiško, sąmoningo roboto. Daliai labai svarbi yra galimybė nuimti nuo roboto odos dalis ar kitaip jį išardyti, o kitiems tai atrodo neskoninga. Kol kas realistiškų robotų nusipirkti neįmanoma, todėl technoseksualai dažniausiai tiesiog fantazuoja arba mylisi su partneriais, kurie vaidina robotus arba yra apsirengę robotų kostiumus.

Taip pat skaitykite[redaguoti | redaguoti vikitekstą]