Rhenus

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Peršokti į: navigacija, paiešką
764px-Rhenus-logistics.svg.png

Rhenus – viena didžiausių Europos logistikos bendrovių, įkurta 1912 metais Vokietijoje. 2010 m. „Rhenus“ apyvarta siekė 3 mlrd. eurų, 290 įmonės atstovybių turi daugiau nei 18 tūkst. darbuotojų.

Kontraktų logistika[taisyti | redaguoti kodą]

Rhenus įvairiapusiškos paslaugos, apimančios keletą logistikos sričių, teikiamos Europoje ir už jos ribų. Rhenus, turinti turtingą įmonės vystymosi istoriją, savo veikloje pirmiausiai naudojasi nuosava infrastruktūra bei ištekliais. Įmonė organizuoja konkrečių klientų krovinių judėjimo srautus, atsižvelgdama į nuosavų logistikos centrų išsidėstymą Europoje. Šios paslaugos apima išsamius logistikos sprendimus tiekimo, gamybos bei distribucijos srityse. Kompanijos paslaugų paketas apima pilną tiekimo grandžių organizavimą ir valdymą, kuris kartu su sandėlio operacijų kompleksu leidžia kurti aukštos kokybės pridėtinę vertę. Rhenus sukaupė didelę patirtį įvairiose logistikos srityse, ypač pramoninių prekių, automobilių ir transporto pramonės, sveikatos apsaugos, vartojimo prekių, prekybos, namų priežiūros, informacinių ir biuro sistemų, oro tiekimo bei kondicionavimo sistemų sektoriuose.

Krovinių logistika[taisyti | redaguoti kodą]

Prekių gabenimas visame pasaulyje yra didelis iššūkis įmonei. Ši veikla apima pastovų naujų maršrutų ir rinkų vystymą. Mes esame pajėgūs pilnai išnaudoti kiekvieną prekių transportavimo keliais, geležinkeliu, oru ar jūra galimybę. Tarptautiniais ir vietiniais maršrutais mes gabename įvairiausio dydžio ir svorio krovinius, pradedant smulkiomis siuntomis ir baigiant pilnais transporto priemonių pakrovimais, pervežame standartinio dydžio ir sunkiasvorius bei didelių gabaritų krovinius, atliekame prekių distribuciją. Šalia nuolatinių maršrutų galime organizuoti skubius pristatymus. Teikiant šias paslaugas, naudojamės krovinių sekimo sistema. Ši sistema veikia visose 140 grupės kompanijų Europoje ir Azijoje, bei dar 140 partnerių įmonių ir agentūrų. Rhenus Freight logistics yra System Alliance Vokietijoje narys, veikiantis System Alliance Europe tinkle ir kitose Europos šalyse. 4000 sunkvežimių dirba Rhenus grupei kiekvieną dieną Europos keliuose. Kompanija kasmet perveža daugiau kaip devynis milijonus krovinių, kurių bendras svoris yra apie 7.7 mln. tonų.

Uostų logistika[taisyti | redaguoti kodą]

Rhenus Port Logistics turi išvystytą sistemą, skirtą klientų tiekimo ir paskirstymo poreikiams tenkinti. Rhenus kuria, valdo ir naudoja efektyvias tarpkontinentines tiekimo grandis. Kompanija turi nuosavą infrastruktūrą jūrų ir vidaus uostuose, teikia gabenimo geležinkeliais paslaugas. Rhenus teikia pilną paketą transporto paslaugų, įskaitant birių bei skystų medžiagų, sunkios įrangos bei mechanizmų sandėliavimą ir perkrovimą. Rhenus gali pasiūlyti papildomus individualius projektus klientų poreikių tenkinimui, pavyzdžiui, kaip importuotos medienos džiovinimas ir pjovimas, anglies rūšiavimas ir maišymas ir t. t.

Viešasis transportas[taisyti | redaguoti kodą]

Rhenus sėkmingai naudoja Europos patirtį vietinio viešojo transporto srityje, teikdamas patrauklias paslaugas žemomis kainomis. Kompanija, perimdama vietines ir regionines autobusų linijas, ilgam laikui palengviną vietinio biudžeto naštą. Perėmus šių maršrutų valdymą Rhenus grupei, klientai pastebi akivaizdų vietinio susisiekimo geležinkeliu aptarnavimo kokybės pagerėjimą. Už tą pačią kainą teikiama ženkliai geresnės kokybės paslauga. Privatizuojant vietinę viešojo transporto kompaniją, atsiveria erdvė naujoms galimybėms. Rhenus, ankstesnės patirties dėka, yra pajėgus pilnai išnaudoti šį potencialą kitų projektų realizavimui. Tai leidžia kompanijai sukurti individualius sprendimus, idealiai tinkančius keleiviams, darbuotojams ir savininkams.

Nuorodos[taisyti | redaguoti kodą]