Raitelės poza

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 NoFonti.svg  Šiam straipsniui ar jo daliai trūksta išnašų į šaltinius.
Jūs galite padėti Vikipedijai pridėdami tinkamas išnašas su šaltiniais.
 Edit-delete-not encyclopedic2.svg  Yra kilę abejonių dėl šio straipsnio objekto reikšmingumo ir tinkamumo enciklopedijai.
Galima paieškoti straipsnio objekto aprašymų nepriklausomuose nuo jo patikimuose antriniuose šaltiniuose ir pasiremti jais straipsnyje.

Raitelės poza – viena iš sekso pozų, kartais dar vadinama atvirkščia misionieriaus poza. Vyras guli ant nugaros, moteris atsiklaupia ant kelių ties vyro kirkšnimis ir atsisukusi veidu į jį. Tuomet ji įveda vyro varpą į makštį. Pavadinimas parinktas todėl, kad šios pozos metu moteris primena jojikę (raitelę) ant arklio. Pozos variantai – atbuloji amazonė bei Andromachė.

Mylintis tokiu būdu, yra pasiekiama gana gili penetracija, moteris reguliuoja mylėjimosi tempą, penetracijos kryptį ir gylį. Kai kurie linkę manyti, kad šitaip mylintis yra mažesnė pastojimo rizika (dėl sunkio jėgos), tačiau tai nėra įrodyta. Varputė yra spaudžiama, tačiau nestipriai, todėl vyras gali glamonėti ją rankomis arba kartas nuo karto trumpam ištraukti varpą ir ja paglostyti bei paspausti varputę (tai, kad moteris mato, ją gali dar labiau sujaudinti). Moteris gali atsisėsti ant vyro užuot klūpėjusi (sulenkdama kojas taip, kad atsiremtų savo šlaunimis į blauzdas) ir pasilenkti link jo – šitaip jai yra lengviau išlaikyti savo svorį, be to, partneriai gali bučiuotis. Kadangi šioje pozoje moteris yra valdovė, ji gali keisti savo judėjimo kryptį, taip reguliuodama varputės bei makšties sienelės stimuliavimą; tokiu būdu ji gali taip pat skatinti arba slopinti vyro orgazmą.

Piešinys ant sienos Pompėjoje

Pozos privalumai:

  • abu partneriai yra veidu vienas į kitą, ypač vyras – jis gali žiūrėti į susijaudinusią moterį, ją glostyti, glamonėti krūtis ir spenelius,
  • galima ilgiau mylėtis, uždelsiant vyro orgazmą,
  • vyrui ši poza yra gana lengva, kadangi jis laisvai guli, nors ir aktyviai juda pagal mylėjimosi tempą,
  • moteris reguliuoja ritmą, todėl kiek pavargusi ji gali sulėtinti tempą (ypač aktualu moterims, kurioms tokioje pozoje įskausta kelius),
  • moteris reguliuoja penetracijos gylį,
  • tiek vyras, tiek ir pati moteris gali stimuliuoti varputę,
  • tinkama poza, kuomet vyras turi judėjimo sutrikimų ar apribojimų,
  • kai kurioms moterims lengviau pasiekti orgazmą.

Kai kurios moterys labai mėgsta rodyti savo viršenybę vyrų atžvilgiu, todėl ši poza tam idealiai tinka.

Wikimedia alt gold.svg

Šis straipsnis yra tapęs savaitės straipsniu.

Wikimedia alt gold.svg Šis straipsnis yra tapęs savaitės straipsniu.

Vikiteka