RKL 2012–2013 m. sezonas

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

RKL 2012–2013 metų sezonas – 8-as lygos sezonas, kuriame dalyvavo 27 klubai: 14 varžėsi A divizione, 13 B divizione. Lygoje triumfavo Trakų „Trakų" krepšininkai, bronzą iškovojo Kuršėnų „Grafų baldai-Kristatas" komanda.

Reguliarusis sezonas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

A divizionas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Vieta Komanda Rungtynės Laimėta Pralaimėta Skirtumas
1 Trakų KK Trakai 26 24 2 2183:1682
2 Tauragės KK Tauragė 26 21 5 2407:1973
3 Alytaus Savanoris 26 21 5 2254:1817
4 Raseinių KK Rasai 26 20 6 2318:1969
5 Telšių KK Telšiai 26 17 9 2166:1939
6 Kuršėnų Grafų Baldai-Kristalas 26 16 10 2058:1846
7 Kauno A.Sabonio KC 26 13 13 2116:2159
8 Panevėžio Bangenė-Aivera 26 12 14 1996:2090
9 Klaipėdos LCC-Universitetas 26 11 15 2014:2071
10 Neringos Kuršiai 26 8 18 2018:2338
11 Kauno Vertigo-Radijas Tau 26 6 20 2033:2253
12 Kauno raj. Tornado-Diremta 26 5 21 1890:2214
13 Kretingos KK Kretinga 26 5 21 1782:2156
14 Šiaulių SM-Saulė 26 3 23 1667:2395

B divizionas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Vieta Komanda Rungtynės Laimėta Pralaimėta Skirtumas
A grupė
1 Akmenės "SC-KK Akmenė" 20 14 6 1644:1465
2 Kupiškio "SC-Dailista" 20 12 8 1759:1509
3 Pasvalio "Pasvalio melioracija" 20 12 8 1653:1425
4 Biržų "Rinkuškių alus" 20 11 9 1591:1579
5 Kelmės "Kelmė" 20 9 11 1561:1767
6 Panevėžio "Omega-Irmus" 20 2 18 1496:1959
B grupė
1 Vilniaus KM-Perlas 24 19 5 2225:1814
2 Prienų "Rūdupis KKSC" 24 17 7 2008:1813
3 Anykščių "KKSC-Volupis" 24 15 9 2075:1981
4 Vilniaus LKSK 24 13 11 1857:1811
5 Marijampolės "ŽSM-Mantinga" 24 10 14 1949:2058
6 Jonavos "SK Triobet" 24 6 18 1932:2042
7 Marijampolės KK "Kadis" 24 4 20 1578:2105

Atkrintamosios varžybos (A divizionas)[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Aštuntfinaliai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Alytaus Savanoris 2
Šiaulių SM-Saulė 0
Raseinių KK Rasai 2
Kretingos KK Kretinga 0
Telšių KK Telšiai 2
Kauno raj. Tornado-Diremta 1

Kuršėnų Grafų Baldai-Kristalas 2
Kauno Vertigo-Radijas Tau 0
Kauno A.Sabonio KC 2
Neringos Kuršiai 1
Panevėžio Bangenė-Aivera 0
Klaipėdos LCC-Universitetas 2

Finalai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Ketvirtfinaliai Pusfinaliai Finalas
                   
       
 "KK Trakai"  2
 "LCC-Universitetas"  0  
 "KK Trakai"  3
   "KK Telšiai"  1  
 "KK Telšiai"  2
 "KK Rasai"  0  
 "KK Trakai"  3
   "KK Tauragė"  1
 BC "Savanoris"  0
 "Grafų Baldai-Kristalas"  2  
 "Grafų Baldai-Kristalas"  2 Dėl 3 vietos
   "KK Tauragė"  3  
 "A.Sabonio KC"  0  "KK Telšiai"  1
 "KK Tauragė"  2    "Grafų Baldai-Kristalas"  3


Atkrintamosios varžybos (B divizionas)[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Finalai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Ketvirtfinaliai Pusfinaliai Finalas
                   
       
 "SCKK Akmenė"  2
 "LKSK"  0  
 "SCKK Akmenė"  2
   "Rūdupis KKSC"  1  
 "Pasvalio melioracija"  0
 "Rūdupis KKSC"  2  
 "SCKK Akmenė"  0
   "SC Dailista"  2
 "SC Dailista"  2
 "KKSC-Volupis"  0  
 "SC Dailista"  2 Dėl 3 vietos
   "Rinkuškių alus"  0  
 "Rinkuškių alus"  2  "Rūdupis KKSC"  1
 "KM-Perlas"  1    "Rinkuškių alus"  2