RKL 2012–2013 m. sezonas

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 NoFonti.svg  Šiam straipsniui ar jo daliai trūksta išnašų į šaltinius.
Jūs galite padėti Vikipedijai pridėdami tinkamas išnašas su šaltiniais.

RKL 2012–2013 metų sezonas – 8-as lygos sezonas, kuriame dalyvavo 27 klubai: 14 varžėsi A divizione, 13 B divizione. Lygoje triumfavo Trakų „Trakų" krepšininkai, bronzą iškovojo Kuršėnų „Grafų baldai-Kristalas" komanda.

Reguliarusis sezonas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

A divizionas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Vieta Komanda Rungtynės Laimėta Pralaimėta Skirtumas
1 Trakų KK „Trakai“ 26 24 2 2183:1682
2 Tauragės KK 26 21 5 2407:1973
3 Alytaus „Savanoris“ 26 21 5 2254:1817
4 Raseinių „Rasai“ 26 20 6 2318:1969
5 Telšių „Telšiai“ 26 17 9 2166:1939
6 Kuršėnų „Grafų Baldai-Kristalas“ 26 16 10 2058:1846
7 Kauno „Sabonio krepšinio centras“ 26 13 13 2116:2159
8 Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 26 12 14 1996:2090
9 LCC tarptautinis universitetas 26 11 15 2014:2071
10 Neringos „Kuršiai“ 26 8 18 2018:2338
11 Kauno „Vertigo-Radijas Tau“ 26 6 20 2033:2253
12 Kauno r. „Tornado-Diremta“ 26 5 21 1890:2214
13 Kretingos „Kretinga“ 26 5 21 1782:2156
14 Šiaulių „Saulė-Šiauliai“ 26 3 23 1667:2395

B divizionas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Vieta Komanda Rungtynės Laimėta Pralaimėta Skirtumas
A grupė
1 Akmenės SC-KK „Cementas“ 20 14 6 1644:1465
2 Kupiškio SC-„Dailista“ 20 12 8 1759:1509
3 Pasvalio „Pasvalio melioracija“ 20 12 8 1653:1425
4 Biržų „Rinkuškių alus“ 20 11 9 1591:1579
5 Kelmės „Kelmė“ 20 9 11 1561:1767
6 Panevėžio „Omega-Irmus“ 20 2 18 1496:1959
B grupė
1 Vilniaus KM-„Perlas“ 24 19 5 2225:1814
2 Prienų „Rūdupis-KKSC“ 24 17 7 2008:1813
3 Anykščių KKSC-„Volupis“ 24 15 9 2075:1981
4 Lietuvos kurčiųjų sporto klubas 24 13 11 1857:1811
5 Marijampolės ŽSM-„Mantinga“ 24 10 14 1949:2058
6 Jonavos SK-„Triobet“ 24 6 18 1932:2042
7 Marijampolės KK „Kadis“ 24 4 20 1578:2105

Atkrintamosios varžybos (A divizionas)[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Aštuntfinaliai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Alytaus „Savanoris“ 2
Šiaulių „Saulė-Šiauliai“ 0
Raseinių „Rasai“ 2
Kretingos „Kretinga“ 0
Telšių „Telšiai“ 2
Kauno r. „Tornado-Diremta“ 1

Kuršėnų „Grafų Baldai-Kristalas“ 2
Kauno „Vertigo-Radijas Tau“ 0
Kauno „Sabonio krepšinio centras“ 2
Neringos „Kuršiai“ 1
Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 0
LCC tarptautinis universitetas 2

Finalai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Ketvirtfinaliai Pusfinaliai Finalas
                   
       
 Trakų „Trakai“  2
 LCC tarptautinis universitetas  0  
 Trakų „Trakai“  3
   Telšių „Telšiai“  1  
 Telšių „Telšiai“  2
 Raseinių „Rasai“  0  
 Trakų „Trakai“  3
   Tauragės KK  1
 Tauragės KK  2
 Kauno „Sabonio krepšinio centras“  0  
 Tauragės KK  3 Dėl 3 vietos
   Kuršėnų „Grafų Baldai-Kristalas“  2  
 Alytaus „Savanoris“  0  Telšių „Telšiai“  1
 Kuršėnų „Grafų Baldai-Kristalas“  2    Kuršėnų „Grafų Baldai-Kristalas“  3


Atkrintamosios varžybos (B divizionas)[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Finalai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Ketvirtfinaliai Pusfinaliai Finalas
                   
       
 Akmenės SC-KK „Cementas“  2
 Lietuvos kurčiųjų sporto klubas  0  
 Akmenės SC-KK „Cementas“  2
   Prienų „Rūdupis-KKSC“  1  
 Pasvalio „Pasvalio melioracija“  0
 Prienų „Rūdupis-KKSC“  2  
 Akmenės SC-KK „Cementas“  0
   Kupiškio SC-„Dailista“  2
 Kupiškio SC-„Dailista“  2
 Anykščių KKSC-„Volupis“  0  
 Kupiškio SC-„Dailista“  2 Dėl 3 vietos
   Biržų „Rinkuškių alus“  0  
 Biržų „Rinkuškių alus“  2  Prienų „Rūdupis-KKSC“  1
 Vilniaus KM-„Perlas“  1    Biržų „Rinkuškių alus“  2