Polaris (komiksai)

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 NoFonti.svg  Šiam straipsniui ar jo daliai trūksta išnašų į šaltinius.
Jūs galite padėti Vikipedijai pridėdami tinkamas išnašas su šaltiniais.
Polaris
Leidėjas Marvel Comics
Pirmas pasirodymas X-Men #49 (Spalis, 1968)
Sukūrė Arnold Drake
Don Heck
Werner Roth
Jim Steranko
Charakteristikos
Kitas egoLorna Dane
RūšysŽmogus Mutantas ir Mutavęs Žmogus (kiborgas)
Priklauso
komandoms
X-Menai
Dvylika
X-Faktorius
Muir Salos X-Menai
Genosha
Magneto Patarnautojai
Apokalipsės Raiteliai
Žvaigždžių Keliautojai
Kitaip vadinamasM2, Magnetrix, Epidemija, Malice, Antrasis Magnetas
GebėjimaiŠiuo metu: Vidinė technologija atkartoja prarastą (įgautą tapus mutante) sugebėjimą manipuliuoti elektromagnetinėmis energijomis, tai jai ledžia skraidyti, kurti galios laukus, galios smūgius ir manipuliuoti įvairiais metalais.
Anksčiau: Šiek tiek silpnesnė elektromagnetinių energijų manipuliacija, galėjo emocijas paversti į pažabotą fizinę galią. Laikinai galėjo kurti ir manipuliuoti ligomis dėl Apokalipsės machinacijų.

Polaris (Lorna Dane) yra Marvel Comics superherojė, superherojų komandos, vadinamos X-Menais, narė. Ją sukūrė rašytojas Arnold Drake ir dailininkas Jim Steranko, ji pirmą kartą pasirodė komikse X-Men #49 (1968 m. spalį). Polaris savo mutanto galia gali kontroliuoti magnetizmą. Ji ilgai įtarė, kad mutantas-teroristas Magnetas buvo jos biologinis tėvas, neseniai tai buvo patvirtinta. Klausimai apie savo kilmę tapo jos protinio nestabilumo priežastimi, tai komplikavo jos ilgalaikius santykius su X-Menu Havoku, su kuriuo tuomet ji buvo susižadėjusi. Ji yra Magneto dukra ir Gyvsidabrio bei Raudonosios Raganos netikra sesuo.