PocketBook

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Peršokti į: navigacija, paiešką
PocketBook International
Forma Akcinė bendrovė
Įkurta 2007
Centrinė būstinė Luganas, Šveicarija
Produkcija „E Ink“ technologijos el. knygų skaitytuvų, multimedijos skaitytuvų ir planšetinių kompiuterių su „Android“ operacine sistema gamyba
Pajamos 110 mln. USD (2012 m.)
Darbuotojų 230 (iulie 2013)
Tinklalapis http://www.pocketbook-int.com
 Broom icon.svg  Šį puslapį ar jo dalį reikia sutvarkyti pagal Vikipedijos standartus – išorinės nuorodos tekste
Jei galite, sutvarkykite.

PocketBook tai 4-ta pagal dydį [1] aukštos klasės E Ink („elektroninio popieriaus“) technologijos el. knygų skaitytuvų, multimedijos skaitytuvų ir planšetinių kompiuterių su operacine sistema „Android“ gamintoja pasaulyje.

Bendrovė įkurta 2007 m. Jos būstinė yra Lugane (Šveicarija).

Bendrovės misija ir filosofija[taisyti | redaguoti kodą]

„PocketBook“ nuolat tobulėja, kad kuo geriau tenkintų šiuolaikiško gyvenimo būdo keliamus reikalavimus. Bendrovės specialistai kruopščiai tobulina kiekvieną gaminio aspektą, kad šiuolaikinio vartotojo pasitenkinimas gaminiu būtų neprilygstamas. „PocketBook“ siekia kurti tik geriausius gaminius geresniam gyvenimui.

Kūrimas ir gamyba[taisyti | redaguoti kodą]

Šie prietaisai surenkami Foxconn [1], „Wisky“, „Yitoa“ ir kitose gamyklose.

Rūpestis vartotojais[taisyti | redaguoti kodą]

Bendrovės „PocketBook Technology Co., Ltd“ (Šendženas, Kinija) kokybės užtikrinimo biuro specialistai su kiekvienu „PocketBook“ prietaisu atlieką trijų etapų kokybės patikrą. Prietaisų remontą, garantinę ir negarantinę techninę priežiūrą vykdo 130 „PocketBook“ techninės priežiūros partnerių visame pasaulyje. Visų „PocketBook“ prietaisų garantinis laikotarpis yra 24 mėnesiai.

Pardavimo šalys[taisyti | redaguoti kodą]

Bendrovė gaminius parduoda 30 šalyse visame pasaulyje – visoje Europoje ir NVS šalyse. 2012-aisiais „PocketBook“ įžengė į naujas – Slovakijos, Lenkijos, Lietuvos, Latvijos, Rumunijos ir Vengrijos – rinkas. Iki 2012-ųjų gruodžio „PocketBook“ pardavė 1 500 000 prietaisų.

Išnašos[taisyti | redaguoti kodą]