Nusivylusios namų šeimininkės (septintas sezonas)

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Broom icon.svg  Šį puslapį ar jo dalį reikia sutvarkyti pagal Vikipedijos standartus – gramatinės ir stiliaus klaidos
Jei galite, sutvarkykite.
Epizodų skaičius 23
Sezono rodymas 2010 m. rugsėjo 26 d.
 – 2011 m. gegužės 15 d.
Praeitas sezonas Šeštas
Sekantis sezonas Aštuntas

Septintas Nusivylusių namų šeimininkių sezonas buvo sukurtas Marc Cherry, ir pradėtas rodyti 2010 m. rugsėjo 26 d. ir baigtas rodyti 2011 m. gegužės 15 d. Kurėjas Marc Cherry planavo, kad šis sezonas bus paskutis, bet vėliau jisai pakeitė planus ir serialą prailgins dar dviem sezonams. Marc Cherry pasirašė sutartį su ABC kanalu, dėl Nusivylusių namų šeimininkių serialo pratesimo iki 2013 metų. Iš pradžių pagrindinės serialo žvaigždės: Teri Hatcher, Felicity Huffman, Marcia Cross and Eva Longoria pasiraše sutarti vaidinti tik septintame sezone, bet vėliau pagrindinės žvaigždės ir dar keli aktoriai iš serialo pasirašė sutarti vaidinti ir 8 sezone. Pirmas 7 sezono epizodas Airijoje pradėtas rodyti 2010 m. spalio 12 d. Jungtinėje Karalystėje pradėta rodyti 2010 m. spalio 17 d. Lietuvoje šis sezonas buvo pradėtas rodyti 2011 m. rudenį per TV3

Vaidina[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Kai kurie aktoriai nuo 6 sezono skiriasi 7 sezone. Tie patys pagrindiniai aktoriai lieka (pasakotoja) Brenda Strong (Mary Alice Young), Teri Hatcher (Susan Delfino), Felicity Huffman (Lynette Scavo), Marcia Cross (Bree Van de Kamp), Eva Longoria (Gabrielle Solis) kiti aktoriai James Denton (Mike Delfino), Ricardo Antonio Chavira (Carlos Solis) and Doug Savant (Tom Scavo), Charlie Carver (Porter Scavo), Joshua Logan Moore (Parker Scavo), Madison De La Garza (Juanita Solis) Mason Vale Cotton (M.J. Delfino),Kathryn Joosten (Karen McCluskey). Kyle MacLachlan (Orson Hodge) paprašė, kad jisai nebebūtų vienas iš pagrindiniu aktorių kaip 6 sezone. Visa Bulenų šeima: Drea de Matteo (Angie Bolen), Jeffrey Nordling (Nick Bolen) ir Beau Mirchoff (Danny Bolen) išėjo iš serialo. Kendall Applegate (Penny Scavo) vaidmenį perėmė Darcy Rose Byrnes.

Buvę kaip svečiai seriale Kevin Rahm (Lee McDermott) ir Tuc Watkins (Bob Hunter) tapo nuolatiniai aktoriai 7 sezone, ir buvusi serialo (Bjaurusis Ančiukas) žvaigždė Vanessa Williams prisijungė prie šio serialo ir tapo viena iš penkių pagrindinių aktorių seriale ir jinai vaidina (Renee Perry).

Mark Moses (Paul Young) vaidinęs iki 2 sezono grįžo į 7 sezoną.

Max Carver (Preston Scavo) 7 sezone tapo tik svečias, tai pat ir Daniella Baltodano (Celia Solis), Orson Bean (Roy Bender). Andrea Bowen (Julie Mayer), Cody Kasch (Zach Young), Shawn Pyfrom (Andrew Van de Kamp), Joy Lauren (Danielle Katz), Steven Culp (Rex Van de Kamp), Brent (Shane Kinsman) kaip jaunesini Prestonas and Porteris ir Harriet Sansom Harris (Felicia Tilman).

Brian Austin Green (Keith Watson) irgi prisiūngė prie serialo kaip naujas Bree vaikinas, Lainie Kazan (Maxine Rosen) bendrabučio vadovė ir Emily Bergl (Beth Young) kaip nauja Paul žmona.

Jonathan Cake prisijungia prie serija kaip dar vienas naujas Bree vaikinas Chuck Vance.

Vaidina[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Tai pat vaidina[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Svečiai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]