Nusivylusios namų šeimininkės (aštuntas sezonas)

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Epizodų skaičius 23
Sezono rodymas 2011 m. rugsėjo 25 d.
 – 2012 m. gegužės 13 d.
Praeitas sezonas Septintas

Aštuntas Nusivylusių namų šeimininkių sezonas buvo sukurtas Marc Cherry, ir pradėtas rodyti nuo 2011 m. rugsėjo 25 d. ABC kanalas 2011 m. rugpjūčio 5 d. pranešė, kad aštuntas sezonas yra paskutinis Nusivylusių namų šeimininkių sezonas.

Merė Alice Young tęsia pasakojimą apie savo draugių, Visterijos gatvės gyventojų, Susan Delfino, Lynetės Scavo, Bri Van de Kamp ir Gabrielės Solis gyvenimus.


Turinys[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Brenda Strong prieš paskutinio sezono premjerą atliko interviu, ir pranešė jog paskutinio sezono paslapčių lankas atskleis daugiau paslapčių apie Youngų šeimą, duodamas jos vaidmeniui daugiau eterio laiko.

Paskutinis serialo sezonas tai pat atslkleis Gabrielės patėvio nužudymą, Susan kaltės jausmą, Gabrielės bandymą susidoroti su Karlosu girtuokliavimu bei Bri vargimą su detektyvu Vance kuris tampa labai įtarus. Sezone tai pat atskleidžiama Linetės ir Tomo išsiskyrimą, bei Renės romaną su nauju kaimynu Benu.


Aktoriai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Vaidina:[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Taip pat vaidina[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Svečiai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Epizodai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Epizodas Pavadinimas Pasirodymas Aprašymas
1 Secrets That I Never Want to Know 2011 m. rugsėjo 25 d. Po to kai Karlosas nužudė Gabrielės patėvį Alejandro, merginos mėginą paslėpti jo kūną miške. Karlosas jaučiasi labai kaltas dėl Alejandro nužudymo, Gabrielė bando visais būdais jam padėti. Susan santykiai su merginomis pradeda prastėti. Lynette ir Tomas vis dar svarsto apie jų išsiskyrimą ir apie taip pasiryžta pasakyti savo vaikams. Bree būna itin atsargi su savo vaikinu Chuck Vance kuris yra detektyvas. Naujas kaimynas Ben Faulkner atsikrausto į Wisteria Lane, Renne iš karto krinta jam į akį. Bree labai susirūpina po to kai gauną tokį pat laišką, kokį gavo Mary Alice prieš jai nusižudant.
2 Making the Connection 2011 m. spalio 2 d. Susan atranda bauginantį būda kaip jai panaikinti kaltę dėl Alejandro žmogžudystės, tuo tarpu Gabrielė mokinasi šokti striptizą, kad būtų seksualesnė Karlosui. Bree sužino įdomių faktų apie Chuck iš Paulo Youngo kuris yra kalėjime. Renee vis dar megina suvilioti naująjį kaimyną Beną. Tomas ir Linetė mąsto dėl ko Parkeris buvo naktiniame vakarėlyje.
3 Watch While I Revise the World 2011 m. spalio 9 d. Susan ir Karlosas kartu bando panaikintį kaltę dėl Alejandro žmogžudystės. Maikas pradeda manyti, kad Karlosas ir Susan mezga romaną. Bri atrodo, kad jos vaikinas Chuck pradeda ją tyrinėti. Kai Linetė santuoka pradeda trupėti, pas ją atvykta jos sesuo ir praneša, kad jinai susižadėjusi. Renee padeda Lee, ir nueina vietoj jo su jo dukra Jenny nusipirkti moteriškų reikmenų. Lee pastebi, kad jo dukra daugiau būna su Renne negu su juo.
4 School of Hard Knocks 2011 m. spalio 16 d. Po to kai Gabrielė nusižengia taisyklėms kaip išleisti moksleivius prie Juanitos mokyklos, Gabrielė ištriamema dar toliau nuo mokyklos ribų. Tuo tarpu, Bri išsiaiškina thatkad jos dukra Danielės naujas verslas gali būti ne toks naudingas kaip ji manė iš pradžių, ir Linetė pradeda įtarinėti, kad Tomas su kažkuo susitikinėja. Susan bando palengvinti savo kaltę pradėdama lankyti dailės klasę su labai rimtu mokytoju Andre Zeller.
5 The Art of Making Art 2011 m. spalio 23 d. Po to kai Juannita pažeidė mokyklos taisyklės, Gabrielė bando įvairiausiais būdais sugrąžinti dukrą į mokyklą, todėl tampa savanorę stovėjimo aikštelėje. Bri išsiaiškina, kad jos dukros Danielė naujas darbas nėra toks sveikas kaip ji iš pradžių manė. Linetė pradeda manyti, kad Tomas su kažkuo susitikinėja. Susan vis dar meginą panaikinti kaltę užsiimdama dailės pamokomis su absurdišku instruktoriumi Andre Zeller.
6 Witch’s Lament 2011 m. spalio 30 d. Susan jaučiasi pažeminta savo dailės mokytojui Andre Zeller. Bri paruošia maisto benamems vietinėje prieglaudoje. Gabrielė padeda tėvams rengti mokyklos renginius, vėliau jai pasiūloma būti mokyklos bendruomenės prezidentę. Renė padeda Linetei susirasti naują draugą nuvesdama ją į viengungių barą.
7 Always in Control 2011 m. lapkričio 6 d. Susan pandaudoja savo meno gabumus, kad sužavėtų Andre. Lynette primeluoja Penei apie naują Tomo draugę Jane; Gabrielė ir Karlosas galvoja apie tai jei kas jiems atsitiktų, kad jų vaikų globėjai būtų Bobas ir Lee. Bri bando išsiaiškinti kas iškasė Alejandro kūną.
8 Suspicion Song 2011 m. lapkričio 13 d. Bri pradeda jaustis dar nesaugesnė kai Chuck mėto ant jos įtarimus. Galerijos savininkas parodo visiems Susan paveikslą kuriame nupieštas Alejandro palaidojimas. Gabrielė bando Karlosą ištraukti iš alkoholizmo lūno; Lynetė bando išgelbėti santuoką.
9 Putting It Together 2011 m. gruodžio 4 d. Chuck apklausinėja Susan, Linetė ir Gabrielė dėl Alejandro dingimo. Gabrielė puola į neviltį po to kai dingo Karlosas; Girta Bri atskleidžia savo senąsias ir esamas paslaptis ir po to nuvyksta į motelį kur belaikydama ginklą trumpai pašneka su Mary-Alice.
10 What’s to Discuss, Old Friend? 2012 m. sausio 8 d. Gabrielė beieškodama Carlos sužino baisią žinią, kad buvo partrenktas Chuck Vance; Susan pasako Maikui, kad išvyksta į Niujorką, nors iš tikrųjų ji išvyksta į Oklahomą aplankyti Alejandro šeimos.
11 Who Can Say What’s True? 2012 m. sausio 15 d. Bevešėdama Oklahomoje Susan sužino, kad Alejandras tvirkino savo dukra Alisa. Bri bare sužino įdomių dalykų apie savo vaikiną. Gabrielė susiduria su sunukumais kai turi dirbti vietoje Karloso; Maikas užtinka Beną darantį nelegalius dalykus.
12 What’s the Good of Being Good 2012 m. sausio 22 d. Karen McCluskey sužino Bri seksualinį gyvenimą ir planuoja tai sutvarkyti. Bri sužino, kad jos vaikinas turi paslaptį. Renė susirūpina kai Linetė išeina į pasimatymą su savo kirpėju.
13 Is This What You Call Love? 2012 m. vasario 12 d. Orson Hodge grįšta i Visterijos gatvę, padėti Bri atsikratyti savo polinkio susitikinėti su vyrais. Susan sužino, kad Julie yra neščia.
14 Get Out of My Life 2012 m. vasario 22 d. Orsonas atitolina Bri nuo savo draugų ir privrčia Bri pradėti gyventi iš naujo. Karen išmėta Rojų iš namų, todėl neturėdamas kur gyventi jis apsigyvena pas Gabrielę. Susan ir Linetė sužino, kad Porteris yra Julie vaiko tėvas. Maikas pasako Renė viską apie Beno nelegalius darbus.
15 She Needs Me 2012 m. kovo 4 d. Kai Linetė atsisako Porteriui ir Julie padėti su jų vaiku, Susan tuo metu ruošia vaiko kambarį. Orsonas megina įtikinti Bri vykti su juo į Meiną. Beno bosas mėgina sužlugdyti Rene. Orsonas žinodamas visą tiesą apie lavoną miške, išsiuncia laišką su visą informacija policijai.
16 You Take for Granted 2012 m. kovo 11 d. Policija perskaito informaciją apie Alejandro mirtį gautame laiške, ir pradeda imtis veiksmų. Susan priverčia Maiką pranešti policijai apie Beno skolininką. Gabrielė susirūpina kai Karlosas pradeda švaistyti pinigus. Per Penės gimtadienį Jane pasako Linetei stulbinančių naujienų. Karen prašo Bri pagalbos, kad ji padėtu jai nusižudyti; Serijos pabaigoje Maikas pašaunamas ant savo namų slenksčio .
17 Women and Death 2012 m. kovo 18 d. Per Mike Delfino laidotuves, kiekviena iš merginų prisimena kaip jis paveikė jų gyvenimus. Bree palengvėjos kai tyrimas dėl Chuck Vance mirties baugėsi, tačiau ją pribloškia skambutis, dėl kurio ji yra kviečiama tardymui dėl Gabrielle patėvio Alejandro nužudymo.
18 Any Moment 2012 m. kovo 25 d. Julie susirūpina dėl Susan auklėjimo ypatumų poto kai Susan savo sūnuj MJ leidžia daryti viską ko jis nori. Carlos išeina iš darbo, ir kad šeima nepražūtu Gabrielle pradeda ieškotis darbo. Bree susirūpina savo sunaus Andrew noru vesti žymiai vyresnią moterį. Lynette kuria planus kaip, kaip galėtu susigražinti Tom. Ben pasiperša Renee.
19 With So Little to Be Sure Of 2012 m. balandžio 1 d. Susan išsiaiškina, kad Mike laikė paslaptį nuo jos. Gabrielle gauna darbą drabužių parduotuvėje. Lynette tęsia savo veiksmu, kad susigrąžintų Tom, Tom draugė Jane megina paskubinti Tom ir Lynette skyrybų reikalus. Bree pasisamdo advokatą po to kaip buvo apkaltinta Alejandro nužudymų.
20 Lost My Power 2012 m. balandžio 29 d. Susan megina pastatyti mašina MJ mokyklos parodai. Bree advokatas Trip sužino apie Bree girtuokliavimus ir seksualinį gyvenimą ir megina Bree priversti dirbti daugiau prie savo bylos. Kad sukeltu pavydą Lynette pradeda draugauti su Tom viršininku. Gabrielle gauna pasiūlymą padėti vienam iš savo klientų su labdaros renginiu. Renee sužino, kad Ben yra susijęs su Bree byla, dėl Alejandro nužudymo.
21 The People Will Hear 2012 m. gegužės 6 d. Bree isimyli savo advokatą Trip. Merginos lieko šokiruotos po to kai mato, kad Gabrielle nesijaudina dėl Bree bylos. Susan susirūpina kai sužino, kad Porter nori auginti vaiką. Lynette bando įtikinti Tom viršiniką, kad atšauktų jo kelionę į Indiją.
22 Give Me the Blame 2012 m. gegužės 13 d. Trip megina išpešti visą informaciją apie tai kas įvyko tą naktį kai buvo nužudytas Alejandro. Gabrielle nusprendžia pasakyti teisėjams visą tiesą. Susan paskelbia namą pardavimui, tačiau nesako to draugėms. Renee lieka priblokšta kai sužino, kad Ben yra uždaromas į kalejimą.
23 Finishing the Hat 2012 m. gegužės 13 d. Katherine Mayfair grįšta i Wisterios gatvė su darbo pasiūlimu Lynettei. Merginos nusprendžia pasirūpiniti ponia McCluskey kai jos sužino, kad jai liko nedaug gyventi. McCluskey pamačiusi, kad merginos jei yra tokios geros, nueina į teismą ir pasako, kad nužudė Alejandro, Bree byla buvo nutraukta, McCluskey nebuvo teisiama dėl jos amžiaus ir ligos, Julie prasidėjo saremiai, kelionėje į Renne vestuves. Epizodo pabaigoje trumpam sugrįšta visi mirę veikėjai, atsisveikinimui su merginomis kurios viena po kitos išsikraustė iš Wisterijos gatvės.