Nusivylusios namų šeimininkės (šeštas sezonas)

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Epizodų skaičius 23
Sezono rodymas 2009 m. rugsėjo 27 d.
 – 2010 m. gegužės 16 d.
Praeitas sezonas Penktas
Sekantis sezonas Septintas

Šeštas Nusivylusių namų šeimininkių buvo sukurtas Marc Cherry, ir pradėtas rodyti 2009 m. rugsėjo 27 d.

Pirmuosius šeštojo sezono 12 epizodu reitingai buvo labai maži, bet kaip pasirodė 13 epizodas reitingai pradėjo kilti į viršų.

Šis sezonas Lietuvoje buvo rodomas nuo 2010 m. rugsėjo mėnesio per TV3 kanalą.

Vaidina[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Ketvertukas – Susan Mayer-Delfino Teri Hatcher (Susan Delfino), Felicity Huffman (Lynette Scavo), Marcia Cross (Bree Van de Kamp), Eva Longoria (Gabrielle Solis) – taip pat ir (pasakotoja) Brenda Strong (Mary Alice Young), visos grįžta į šeštajį sezoną ir taip pat pasirašo sutartį, kad vaidins Septintame sezone. Namų šeimininkė Dana Delany (Katherine Mayfair) taip pat grįžta. Nicollette Sheridan (Edie Britt) paliko serialą nes jos veikėjas (Edie Britt) mirė praeitame sezone. Aktorė Drea de Matteo prisijungę prie serialo kaip nauja namų šeimininkė (Angie Bolen). Su ja kartu ateina į serialą ir Jeffrey Nordling kuris vaidina Angie vyrą (Nick Bolen) ir taip pat Beau Mirchoff vaidina (Danny Bolen).

Žinoma į serialą sugrįžta ir James Denton (Mike Delfino), (Ricardo Antonio Chavira) (Carlos Solis), Doug Savant (Tom Scavo), Kyle MacLachlan (Orson Hodge), Charlie Carver (Porter Scavo), Joshua Logan Moore (Parker Scavo), Kendall Applegate (Penny Scavo). Max Carver (Preston Scavo) paliko serialą, nes jo veikėjas išvyko į Europą. Shawn Pyfrom (Andrew Van de Kamp) šį sezoną nebebus nuolatinis veikėjas jisai tampa svečiu.

Andrea Bowen (Julie Mayer) vėl prisijungia prie serialo kaip nuolatinė veikėja, Kathryn Joosten (Karen McCluskey) buvo paskirta prie nuolatinių veikėju taip pat kaip Madison De La Garza (Juanita Solis) ir Mason Vale Cotton (M.J. Delfino). Aktorė Maiara Walsh (Ana Solis) Carloso dukterėčia taip pat prisijungia prie serialo kaip nuolatinė veikėja.

Į šį sezoną taip pat sugrįžta, bet kaip svečiai Daniella Baltodano (Celia Solis), Richard Burgi (Karl Mayer), Kevin Rahm (Lee McDermott) ir Tuc Watkins (Bob Hunter). Šiame sezone pasirodo ir seniau vaidinę aktoriai, bet tik porą kartų Jesse Metcalfe (John Rowland) (2 epizodus), Lyndsy Fonseca (Dylan Mayfai) (1 epizodas) ir Joy Lauren (Danielle Katz) (vienas epizodas). Orson Bean vaidina naują McCluskey meilę (Roy Bender). Robin Gallagher (Julie Benz) šiame sezone pasirodys keletą epizodu kaip Katherine Mayfair mergina veliau jos abi išvyksta į Paryžių.

Vaidina[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Tai pat vaidina[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Svečiai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]