No Man's Sky

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
No Man's Sky
No Man's Sky cover.jpg
Kūrėjas Hello Games
Leidėjas Hello Games
Dizaineris {{{dizaineris}}}
Kompozitorius {{{kompozitorius}}}
Išleidimo data 2016 m. rugpjūčio 9 d.
(PS4, Šiaurės Amerikoje)
Žanras (-ai) fantastinis nuotykių
Režimas Vieno žaidėjo
Reitingai PEGI: 7
Platforma PlayStation 4, Windows
Versija
Variklis
Reikalavimai (minimalūs):
Core i3-530 2.9GHz arba Athlon X4 730,
GeForce GTX 480 arba Radeon HD 6970,
DirectX 11 versija, 8GB RAM
Platinimas
Licencija {{{licencija}}}
Pirmtakas
Kitos dalys
http://www.no-mans-sky.com

No Man's Sky – 2016 m. fantastinis nuotykių videožaidimas, kurį sukūrė ir išleido britų „Hello Games“ studija „PlayStation 4“ ir PCWindows“ sistemoms.

Pagal metacritic.com suvestinę, kritikai žaidimą įvertino 71/100[1] ir 60/100[2] vidurkiais „PlayStation 4“ ir „Windows“ sistemoms atitinkamai.

„No Man's Sky“ yra 3D grafikos žaidimas, kuriame iš pirmojo asmens perspektyvos valdomas herojus lanko įvairias fantastiškas planetas. Žaidime yra nuotykių, iekojimų ir išgyvenimo žanrų elementų. Žaidėjo tikslas − pasiekti galaktikos centrą. Žaidimo objektai: planetos, planetų gyvūnija, augalija, geologinė aplinka yra sugeneruojami procedūriškai žaidimo variklio. Tokiu būdu žaidime yra begalė skirtingų planetų ir kiekvieno žaidėjo atrandamos planetos yra vis skirtingos tarpusavyje. Žaidimo pradžioje veikėjo kosminis laivas nukrito nežinomoje planetoje, kurią veikėjas gali ištyrinėti, rinkti resursus, kovoti su priešiškai gyvūnais ir pataisęs laivą leistis į kelionę prie pasirinktos danguje matomos planetos. Žaidėjui yra suteikta galimybė suteikti pavadinimus atrandamoms planetoms. Po vienos misijos užbaigimo, žaidimo variklis gali generuoti kitą galaktiką, kurią žaidėjas gali tyrinėti iš naujo.

„No Man's Sky“ sulaukė didžiulės kritikos po to, kai paaiškėjo, kad daugelio žaidimo anonsuotų elementų jame nėra, tarp jų: žadėtų mūšių tarp ateivių, kosminių laivų eskadrilių ir daugelio žaidėjų (multiplayer) žaidimo galimybės. Žaidimas išleidimo savaitę buvo vienu sėkmingiausių debiutų tiek „PlayStation 4“, tiek „Steam[3] sistemose, tačiau paaiškėjus žaidimo trūkumams, jo pardavimai ženkliai krito (D. Britanijoje 81% „Playstation 4“ konsolei).[4] JK reklamos standartų agentūra pradėjo tyrimą dėl „Steam“ tinklalapyje esančių publikuotų žaidimo anonsinių filmų, vaizdalaukių, kurie, pasak vartotojų skundų, neatitiko produkto.[5]

Išnašos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]