Muzikos čempionų taurė

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Muzikos čempionų taurė
Žanras Muzikinis šou
Vedėjas (-ai) Marijonas Mikutavičius
Mia
Komisijos nariai Edmundas Kučinskas
Vytautas Juozapaitis
Veronika Povilionienė
Eglė Juozapaitienė
Gamyba
Prodiuseris (-iai) Saulius Basijokas
Šalis Lietuva Lietuva
Sezonai 1
Trukmė 180 min.
Transliacija
Leidėjas (-ai) TV3
Eterio laikotarpis 2010 m. rugsėjo 3 d. - gruodžio 31 d.

Muzikos čempionų taurėTV3 muzikinis projektas, kurio tikslas – nustatyti, koks muzikos stilius Lietuvoje yra populiariausias. Laida startavo eteryje 2010 m. rugsėjo mėn. 3 d. ir tęsėsi iki gruodžio mėn. 31 d. Buvo transliuojama penktadieniais, 19.10 val. Laidos vedėjai – dainininkai Mia ir Marijonas Mikutavičius.

Taisyklės[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Kiekvienoje laidoje pasirodo 4 skirtingų muzikos žanrų atstovai, atlikdami po 2 savo dainas, o trečiąją – savaip improvizuodami kito žanro dainą. Komisijos balai sumuojami su žiūrovų, kurių balsavimas vyksta tiesiogiai.

Komisijos pirmininkas – estrados dainininkas Edmundas Kučinskas. Kiti nuolatiniai komisijos nariai – LNOBT operos solistas ir Lietuvos muzikos ir teatro akademijos profesorius Vytautas Juozapaitis, kompozitorius ir muzikos prodiuseris Andrius Borisevičius, liaudies dainų atlikėja Veronika Povilionienė, Vilniaus kolegijos menų fakulteto dainavimo dėstytoja bei moterų ansamblio „Eglė“ vadovė Eglė Juozapaitienė[1], taip pat folkloro atlikėja Rugiaveidė.

Dalyviai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Turuose varžėsi daugybė įvairiausių žanro grupių ir atlikėjų: „69 Danguje“, „el Fuego“, „Rondo“, „Quorum“, „Sadūnai“, „My Favorite Gun“, Džordana Butkutė, Romas Dambrauskas, Vaidas Vyšniauskas, „Sare Roma“, „Prūsai ilgi ūsai“, Marta Lukošiūtė, Evelina Sašenko, „Thundertale“, „Trys Panteros“, „Žvaigždžių kvartetas“, „Blues Makers“, „Vairas“, „Jonis“, „Pelenai“ su Česlovu Gabaliu ir kt.

Rezultatai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Į finalą pateko Romas Dambrauskas, „Prūsai ilgi ūsai“, „Thundertale“, „Quorum“, „el Fuego“, Vaidas Vyšniauskas, Evelina Sašenko ir „Žvaigždžių kvartetas“. Gruodžio 31–ąją dieną komisijos ir žiūrovų bendru sprendimu taurę laimėjo roko grupė „Thundertale“, už kurią žiūrovai ir atidavė daugiausiai balsų. Antroje vietoje liko Evelina Sašenko, trečioje – operos solistas Vaidas Vyšniauskas[2].

Šaltiniai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]