Moterys meluoja geriau

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Peršokti į: navigacija, paiešką
Moterys Meluoja Geriau (Women Lie Better).jpg
Žanras Drama
Komedija
Kūrėjas (-ai) Rolandas Skaisgirys
Režisierius (-iai) Raimundas Banionis
(1 sezonas)
Sigitas Račkys
(2–6 sezonai)
Balys Latėnas
(3 sezonas)
Linas Paugis
(6 sezonas)
Saulius Balandis
(7 sezonas)
Justinas Krisiūnas
(8 sezonas)
Mykolas Vildžiūnas ir Andrius Žiurauskas
(9 sezonas)
Kilmės šalis Flag of Lithuania.svg Lietuva
Sezonų skaičius 9
Serijų skaičius 700+
Gamyba
Prodiuseris (-iai) Rolandas Skaisgirys
Trukmė 30 min. (su reklamomis)
Gamybos kompanija Videometra
Transliacija
Originalus kanalas TV3
Originalus laikotarpis 2008 m. vasario 4 d. – dabar

Moterys meluoja geriau – pagal to paties pavadinimo rašytojos Daivos Vaitkevičiūtės romaną prodiuserių kompanijoje „Videometra“ sukurtas televizijos serialas, kurio premjera įvyko per TV3, 2008 m. vasario 4 d.

Siužetas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

DĖMESIO: toliau atskleidžiamos kūrinio detalės

Tai pasakojimas apie labai gražią ir naivią merginą Jolantą iš provincijos, kuri atvažiuoja užkariauti sostinės. Vilniuje ji karštai pamilsta vieną vyruką ir nė neketina paisyti patyrusių draugių, norinčių įkrėsti jai proto, pamokymų. Netrukus gražuolė Jolanta pradeda itin brangiai mokėti už savo naivumą… Ne mažiau intriguojantis pagrindinės serialo herojės draugių gyvenimas: jos sėkmingai dirba pramoginių renginių organizavimo įmonėje. Tačiau kur kas prasčiau herojėms sekasi tvarkyti savo pačių gyvenimą. Jos nuolat patenka į kuriozines situacijas, jas lydi smagūs nuotykiai ir šiurpūs nutikimai. Merginas vienija troškimas susirasti poną Vienintelį, tačiau moterų kelyje vis pasimaišo nevykėliai, silpnavaliai ar vedę vyrai. Jos trokšta to, ko ir visos moterys, – jaukaus šeimos židinio ir svaiginančios meilės dvelksmo. Na, o kol neišmušė pasirinkimo valanda, herojės tiesiog mėgaujasi gyvenimu.

Aktoriai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Vieną iš pagrindinių veikėjų atliko „Mis Lietuva 2007“ Jurgita Jurkutė. Seriale vaidino aktorius Vytautas Šapranauskas, Šiaulių dramos teatro aktorės Inga Norkutė ir Jūratė Budriūnaitė, Valstybinio jaunimo teatro bei kiti teatro ir kino aktoriai.

Šaltiniai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

2. http://www.15min.lt/zmones/naujiena/lietuva/pirmaji-filmo-moterys-meluoja-geriau-kristina-anonsa-pristates-prodiuseris-povilas-skaisgirys-kino-filmas-ir-serialas-skirtingi-dalykai-3-375336?cf=df

Literatūra[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]