Mobilūs stendai

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 NoFonti.svg  Šiam straipsniui ar jo daliai trūksta išnašų į šaltinius.
Jūs galite padėti Vikipedijai pridėdami tinkamas išnašas su šaltiniais.


 Broom icon.svg  Šį puslapį ar jo dalį reikia sutvarkyti pagal Vikipedijos standartus.
Jei galite, sutvarkykite.

Mobilūs stendai – tai reklaminiai stendai, pasižymintis šiomis savybėmis:

  • Greitai surenkami;
  • Lengva transportuoti;
  • Kompaktiški;
  • Mažai sveria;
  • Lengva pakeisti grafinį vaizdą.

Mobiliųjų stendų tipai

Mobilūs stendai gali būti vienpusiai ar dvipusiai. Mobilieji reklaminiai stendai skirstomi į kelias kategorijas:

Baneriniai stendai

Baneriniai stendai - tai pastatomos, lengvos ir kompaktiškos konstrukcijos, skirtos laikyti plakatus. Jie skirtsomi į dvi kategorijas:

Ritininiai stendai (Roll-up) turi ritininį mechanizmą, kurio dėka grafika susisuka į stendo vidų, todėl plakatas lieka apsaugotas ir gali būti panaudotas daugybę kartų. Roll-up tipo mobilūs stendai gali būti vienpusiai ar dvipusiai. Standartinis roll-up tipo stovų aukštis - 200 cm, o plotis nuo 85 iki 200 cm. Ypač tinka parodoms, prezentacijoms ar prekybos vietų apipavidalinimui.

X-banner ir L-banner stendų konstrukcija ypač palengvinta. Šie stovai labai panašūs tarpusavyje - skirtumas slypi stovų kojelėse – X-banner stovai turi dvi kojeles, kurios eina per visą ar bent pusę stovo ilgio ir nugaroje kryžiuojasi, o L-banner stovas pasižymi tvirta apatine kojele. X ir L-banner stovai pasižymi nedideliu svoriu, todėl juos itin paprasta transportuoti.

Parodų sienelės

Parodų sienelės - tai kompaktiškos konstrukcijos, kurias nesudėtinga transportuoti. Jos skirstomos į:

Pop-up sienelės - tai išskleidžiamos aliuminio konstrukcijos. Pop-up sienelę sudaro: metalinė kostrukcija, transportavimo krepšys, kuris atlieka prezentacinio parodų staliuko funkciją, plakatai staliukui ir sienelei. Plakatai prie sienelės konstrukcijos tvirtinami lakštais. Lakštą sudaro plonas plastikas su priklijuotu atspausdintu vaizdu, padengtas apsauginiu laminatu. Kiroje lakšto pusėje priklijuojama magnetinė juostelė, kurios dėka lakštas tvirtinamas prie konstrukcijos.

Tekstilinės pop-up sienelės konstrukcija tokia pati, kaip paprastos Pop-up sienelės. Skiriasi tik plakato medžiaga. Tekstilinėms sienelėms plakatas spausdinamas sublimaciniu būdu ant audinio. Vaizdas neskirstomas į lakštus ir yra vientisas. Tekstilinės sienelės turi dar vieną privalumą - montuojant arba demontuojant sienelę plakato nereikia nukabinti - jis susideda kartu su visa konstrukcija ir lygiai taip pat išsisikleidžia.

Fold-up arba Frame tipo sienelės susideda iš kelių aliuminio rėmų, kurių viduje priklijuotas atspausdintas vaizdas.

Taip pat pasitaiko kito tipo sienelės, kurios nėra labai paplitusios.

Degustaciniai staliukai

Degustacinis staliukas - tai nedidelis mobilus stendas su stalviršiu (gali turėti ir papildomą lentynėlę), dideliu reklamos plotu aplink stendą ir reklamine lentele (dar vadinama frizu) viršuje, kuri skirta tam, kad stendas būtų matomas iš tolo net masinėse žmonių susibūrimo vietose.

Reprezentaciniai ar parodų staliukai

Prezentacinis staliukas - tai nedidelis mobilus stendas su stalviršiu (gali turėti ir papildomą lentynėlę), dideliu reklamos plotu aplink stendą.

Mobilūs brošiūrų stovai

Brošiūrų stovai skirti spausdintiems informaciniams ir reklaminiams leidiniams pateikti. Mobilūs brošiūrų stovai lengvai susideda ir taip pat lengvai išsiskleidžia. Komplektuojami su krepšių ar lagaminu transportavimui.

Paskirtis

Mobiliejis tendai plačiai naudojami prekybos vietose, parodų, konferencijų, reklaminių akcijų ir kitų išvykstamųjų renginių metu.