Miroslavas Monkevičius

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Edit-delete-not encyclopedic2.svg  Yra kilę abejonių dėl šio straipsnio objekto reikšmingumo ir tinkamumo enciklopedijai.
Galima paieškoti straipsnio objekto aprašymų nepriklausomuose nuo jo patikimuose antriniuose šaltiniuose ir pasiremti jais straipsnyje.
Miroslavas Monkevičius
Monkevicius.jpg
Gimė 1980 m. gruodžio 5 d. (40 metų)
Šalčininkai
Veikla politinis bei visuomenės veikėjas
Alma mater 2003 m. Vilniaus universitetas

Miroslavas Monkevičius (g. 1980 m. gruodžio 5 d. Šalčininkuose) – Lietuvos ir Vilniaus miesto savivaldybės politinis bei visuomenės veikėjas.

Biografija[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

1999 m. baigė Vilniaus Lazdynų vidurinę mokyklą ir įstojo į Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutą. 2003 m. baigė politikos mokslų bakalauro studijas Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute, 2006 m. ten pat – Europos studijų magistro programą. Studijų metais įsitraukė į Lietuvos liberalaus jaunimo veiklą.

20042007 m. dvi kadencijas ėjo Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos prezidento pareigas. Atstovavo jaunimui ir jaunimo organizacijoms dirbant su LR Vyriausybe, LR Seimu, LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, buvo Jaunimo reikalų tarybos prie LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (anksčiau Valstybinė jaunimo reikalų taryba), formuojančios valstybinę jaunimo politiką, pirmininko pavaduotojas. Taip pat atstovavo Europos jaunimo forumui Europos Tarybos Jaunimo ir sporto direktorato Patarėjų taryboje ir programų komitete. Patriotiškumo skatinimo projeko „Misija Sibiras“ vienas iniciatorių.

Nuo 2005 metų strateginio planavimo ir projektų rengimo bei valdymo ekspertas ir konsultantas, įsteigęs kelias sėkmingai veikiančias konsultacines ir mažmeninės prekybos įmones.

Nuo 2011 m. su Artūro Zuoko ir Vilniaus koalicija – Vilniaus miesto savivaldybės tarybos narys. [1] Asociacijos „TAIP“ pirmininko pavaduotojas, sąjungos „TAIP“ pirmininko pavaduotojas.

2011 m. Savivaldybių tarybų rinkimuose išrinktas Vilniaus miesto savivaldybės tarybos nariu, priklausė Frakcijai TAIP! 2013 m. kovo 13 d. Tarybos nario mandato atsisakė.

2013 m. kovo mėn. buvo paskirtas Vilniaus miesto savivaldybės tarybos sekretoriumi.[2]

2014 m. liepos 12 d. jungiamajame politinės partijos "Sąjunga TAIP" ir Liberalų ir centro sąjungos suvažiavime įsteigta Lietuvos laisvės sąjunga, išrinktas šios organizacijos pirmininko pavaduotoju.

Šaltiniai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]