Megan Mullally

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Megan Mullally
Megan Mullally by Gage Skidmore.jpg
Aktorė San Diego „Comic-Con“ metu 2011 m.
Gimė 1958 m. lapkričio 12 d. (61 metai)
Jungtinės Amerikos Valstijos Los Andželas, Kalifornija, JAV
Sutuoktinis (-ė) Michael A. Katcher (1992–96)
Nick Offerman (nuo 2003)
Veikla aktorė, dainininkė
Commons-logo.svg Vikiteka Megan MullallyVikiteka

Megan Mullally (g. 1958 m. lapkričio 12 d. Los Andžele, Kalifornijoje, Jungtinėse Valstijose) – amerikiečių aktorė ir dainininkė. Geriausiai žinoma iš serialo „Will & Grace“, kuriame atliko Karen Walker vaidmenį.

Po to, kai aktorė dirbo teatre Čikagoje, 1985 m. Megan Mullally persikėlė gyventi į Los Andželą. Pradėjo dirbti kine ir televizijoje, atlikinėjo nežymius vaidmenis. 1994 m. aktorė debiutave Brodvėjuje, vadino miuzikle „Grease“. Nuo tada Mullally yra pasirodžiusi daugelyje miuziklų.

1998 m. Mullally pradėjo vaidinti NBC televizijos situacijų komedijoje „Will & Grace“. Vaidmuo seriale jai pelnė pasaulinę šlovę. Vaidino Karen Walker – abejingą, tik savimi besirūpinančią ir už turtuolio ištekėjusią moterį. Aktorė buvo nominuota septyniems prestižiniems „Emmy“ apdovanojimams ir laimėjo du kartus (2000 ir 2006 m.). Mullally už vaidybą seriale taip pat laimėjo keturis Ekrano aktorių gildijos apdovanojimus ir buvo nominuota „Auksiniam gaubliui“ keturis kartus. Komedijoje vaidino visuose aštuoniuose sezonuose iki serialo pabaigos 2006 m.

20062007 m. aktorė vedė savo pokalbių laidą „The Megan Mullally Show“. Yra atlikusi daug epizodinių vaidmenų įvairiuose televizijos serialuose, įskaitant „Parks and Recreation“, „Happy Endings“, „30 Rock“, „Up All Night“, „Boston Legal“ ir „The New Adventures of Old Christine“. Seriale „Parks and Recreation“ vaidina Tammy Swanson, buvusią pagrindininio serialo personažo Rono (vaid. Nick Offerman) žmoną. Mullally yra jo žmona realiame gyvenime.