MU Online

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 NoFonti.svg  Šiam straipsniui ar jo daliai trūksta šaltinių ar nuorodų į juos.
Jūs galite padėti Vikipedijai įrašydami tinkamas išnašas ar nuorodas į šaltinius.
 KWrite icon.svg  Šio puslapio ar jo dalies stilius neatitinka Vikipedijos kalbos standartų.
Jei galite, pakoreguokite stilių (kiek įmanoma – moksliniu stiliumi). Tik tada bus galima ištrinti šį pranešimą.
MU Online
px
Kūrėjas Webzen
Leidėjas Webzen
Dizaineris {{{dizaineris}}}
Kompozitorius {{{kompozitorius}}}
Išleidimo data 2003 m. spalio 6 d.
Žanras (-ai) MMORPG
Režimas Multiplayer
Reitingai ESRB: T
Platforma Windows 98/ME/2K/XP/Windows Vista/Windows 7
Versija
Variklis {{{variklis}}}
Reikalavimai Pentium III 500 MHz,
64 MB RAM,
32 MB vaizdo plokštė,
Interneto prieiga,
DirectX 8,
garso plokštė,
250 MB laisvos vietos
Platinimas Parsisiuntimas internetu
Licencija {{{licencija}}}
Pirmtakas {{{pirmtakas}}}
Kitos dalys
muonline.webzen.com

MU Online (kor. 뮤 온라인) yra MMORPG žanro žaidimas, kurį 2001-ųjų metų gruodį sukūrė Korėjos kompiuterinių žaidimų kompanija „Webzen“. Šį žaidimą galima žaisti oficialiame (globaliame) žaidimo serveryje ir privačiuose serveriuose. Privatūs serveriai dažnai būna nelegalūs ir neturi visų žaidimo funkcijų. Tik žaidžiant oficialiame Mu Online serveryje galima naudotis visomis žaidimo funkcijomis. Globaliame Mu serveryje žaidėjai žaidžia iš viso pasaulio, tad neturintiems anglų kalbos įgūdžių žaidėjams bendravimas su kitais žmonėmis gali tapti iššūkiu.

Nepaisant to, kad privatūs serveriai dažnai nėra legalūs, lietuviškų Mu Online serverių atsirado jau gana seniai. Vieni iš pirmųjų serverių buvo „OK Mu Online“, „Mu Kaimas“ ar „Mu Hobby“.

Žaidimo eiga[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Kaip ir būdinga visiems šio žanro žaidimams, žaidėjai privalo susikurti veikėją pasirinkdami vieną iš septynių klasių ir įžengti į legendinį MU kontinentą. Norint gauti patirties taškų ir keltis lygį, reikės kautis su įvairiausiais monstrais. MU pasaulyje gyvena daugybė padarų, pradedant paprasčiausiais goblinais ir golemais, baigiant šiurpą keliančiomis pabaisomis: Gorgonu, Kundunu ar Selupanu. Kiekvienas padaras yra unikalus, atsiranda tam tikroje vietoje ir meta skirtingus daiktus nei kiti.

Veikėjai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Žaidžiant galima pasirinkti iš septynių skirtingų veikėjų. Pradedantieji veikėjai - tai trys pagrindiniai herojai, kuriais galima žaisti pradžioje žaidimo. Kiekvienas veikėjas turi tik savo klasei skirtus šarvus, ginklus, burtus. Kai veikėjai pasiekia aukštesnį lygį - jie gali persitransformuoti į kitas, galingesnes klases. Tai garantuoja herojaus tvirtumą ir daug kitų, naųjų įgūdžių, burtų, ginklų ar žaidime labai mėgstamų sparnų. Kad žaidėjai galėtų stiprėti jiems būtina vygdyti žaidime esančias užduotis.

Pradiniai veikėjai: Juodasis karys (angl. The Dark Knight). Juodasis karys yra pats populiariausias veikėjas dėl savo kovos stiliaus. Šie veikėjai turi daug gyvybės taškų, šaunius ginklus ir galingiausius šarvus. Šie kariai dažniausiai yra pirmi puolėjai. Klasės lygiai (angl. The Dark Knight, The Blade Knight, The Blade Master).

Burtininkas (angl. The Wizard). Burtininkai orentuojasi į tolimąją ataką ir puolimo burtus. Nors burtininkai ir gali nešioti kaikuriuos juodojo kario ginklus, jų šarvai yra gerokai silpnesni ir todėl nešioti kario ginklus neapsimoka. Būtent todėl jie turi sau skirtus ginklus (burtų lazdas) ir tai pastirpina magiškąjį puolimą. Klasės lygiai (angl. The Dark Wizard, The Soul Master, The Grand Master).

Fėja (angl. The Fairy Elf) Fėjos ypatybė - tolimoji ataka ir apginanti ar puolamoji magija, kuri gali iškviesti į pagalbą įvairius monstrus. Dėl skirtingų fėjos galimybių, ši klasė dažnai keliama skirtingai. Fėjai labai svarbu greitis, o lankai ir arbaletai sustiprina jos puolimą. Jeigu fėja kuriama ne kaip lankininkė - reikia stiprinti jos magiškąją pusę ir ginybą. Klasės lygiai (angl. Fairy Elf, Muse Elf, High Elf)

Išorinės nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]