Lotyniškoji Vikipedija

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Peršokti į: navigacija, paiešką
 Crystal Clear action button cancel.png  Šį puslapį siūloma skubiai ištrinti. Priežastis nesukonkretinta, bet gali būti nurodyta istorijoje ar aptarime.
Jei manote, kad trinti nereikia, diskusijų puslapyje argumentuokite, kodėl. Tokiu atveju tikslinga pakeisti šį šabloną į „{{PTR}}“. Prieš priimant sprendimą tikslinga peržvelgti čia rodančius puslapius ir istoriją.
 Edit-delete-not encyclopedic2.svg  Yra kilę abejonių dėl šio straipsnio objekto reikšmingumo ir tinkamumo enciklopedijai.
Galima paieškoti straipsnio objekto aprašymų nepriklausomuose nuo jo patikimuose antriniuose šaltiniuose ir pasiremti jais straipsnyje.

Lotyniškoji Vikipedija (lot. Vicipaedia, Libera Encyclopaedia) – lotynų kalba kuriama atviroji enciklopedija (Vikipedija), didžiausias pagal apimtį lotyniškas enciklopedinis elektroninis leidinys (internete). Pradėta kurti 2002 gegužės 22 d.

Apimtis[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

2011 rugsėjo mėn. enciklopedijoje buvo per 50 000 straipsnių, įkelta 243 iliustracijos.

Palyginus enciklopedijų apimtį pagal straipsnių skaičių, lotyniškoji Vikipedija buvo 54-oje vietoje, reitinguojant daugiau nei 220 įvairiakalbių Vikipedijų.

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]