Lietuvos liaudies partija (Airija)

From Vikipedija
Jump to navigation Jump to search
 Broom icon.svg  Šį puslapį ar jo dalį reikia sutvarkyti pagal Vikipedijos standartus.
Jei galite, sutvarkykite.
Lietuvos liaudies partija
LyderisAndrius Šedžius
Įkurta2010 m.
Narių skaičius2470[1]
Svetainė
http://www.liaudiespartija.lt/

Tikslas[edit | edit source]

Lietuvos liaudies partija – tai politinė organizacija, kuriai svarbiausia – žmogus, kad ir kas jis būtų – jaunas ar brandaus amžiaus, moteris ar vyras, mokslininkas ar menininkas, tarnautojas ar verslininkas. Partijos tikslas – skatinti žmogų būti savo gyvenimo šeimininku, valstybės ir tautos gerovės stiprintoju.


Informacija[edit | edit source]

Lietuvos liaudies partijos Dublino skyrius įsikūrė 2014 metų kovo 19 dieną. Tų pačių metų kovo 30 dieną įvyko pirmasis skyriaus susirinkimas, bei buvo išrinkta skyriaus vadovybė. Dublino skyriaus pirmininku buvo išrinktas Jonas Gumbelevičius, pirmininko pavaduotoju tapo Darius Narbutas, skyriaus sekretore paskirta Inga Narbutė.

2014 metų balandžio 28 dieną Dublino skyriaus nariai susitiko su Lietuvos liaudies partijos pirmininku Andriumi Šedžiumi, kuris buvo išrinktas partijos pirmininku 2014 m. balandžio 6 d.

2014 metų birželio 6 dieną Airijoje buvo įkurti dar du nauji skyriai: Oldcastle skyriaus pirmininke tapo Daiva Vilutienė ir skyriaus sekretorė Dainora Drevinskienė. Carrickmacross, skyriaus pirmininke paskirta Inga Paškevičienė, skyriaus sekretorė Danguolė Eigelienė.

Vos tik įsikurę skyriai pradėjo aktyvią veiklą, aktyviai sudalyvavo gegužės 11 dieną vykusiuose Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimuose, birželio 29 dieną vykusiame „Tautos referendume". Surinko daugiau kaip 120 vaikų, iki 6 metų amžiaus, sąrašą, dėl valstybinio vaikų darželio įsteigimo Airijoje.

2014 metų birželio 18 dieną Lietuvos liaudies partijos pirmininkas Andrius Šedžius įteikė sąrašą Lietuvos užsienio reikalų ministerijai.

2014 m. rugpjūčio 23 dieną vykusiame Lietuvos liaudies partijos sąskrydyje, Dublino skyrius gavo geriausio skyriaus apdovanojimą.

  1. Lietuvos Respublikos politinių partijų sąrašas. Informacija atnaujinta 2014-09-13