Lietuvos gamtos mokslų olimpiadų asociacija

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Information icon4.svg  Šio straipsnio ar straipsnio dalies turinys tikriausiai pagrįstas tik jo objekto pateikta informacija.
Jei galite, straipsnio informaciją pagrįskite nuorodomis į antrinius šaltinius
LGMOA logotipas

LGMOA (Lietuvos Gamtos Mokslų Olimpiadų Asociacija) – nevyriausybinė, pelno nesiekianti organizacija, vienijanti gamtos mokslų olimpiadų tobulinimu ir mokslo populiarinimu užsiimančius dėstytojus ir studentus – oranžinius. Asociacija suburta 2003 m. Asociacijos tikslai – pakeisti seną požiūrį į moksleivių ugdymą, skatinti jaunimą domėtis mokslu, tobulinti moksleivių švietimo ir lavinimo sistemą, suvienyti bendradarbiavimui mokytojus, dėstytojus, studentus bei pačius mokinius.

Pagrindiniai LGMOA organizuojami renginiai – LitBO (Lietuvos mokinių biologijos olimpiados II ir III turai), LitChO (Lietuvos mokinių chemijos olimpiados II ir III turai) ir LitFO (Lietuvos mokinių fizikos olimpiados II ir III turai).

Vienas iš didžiausių asociacijos laimėjimų – įgyvendintas „Olimpiados.lt“ projektas. Jo metu sukurta svetainė moksleiviams, mokytojams ir šiaip mokslu besidomintiems žmonėms. Didžiąją portalo, kurio internetinis adresas www.olimpiados.lt, turinio dalį sudaro informacija apie įvairius renginius, konkursus ir olimpiadas.

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]