Latvijos transporto valstybiniai numeriai

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
 NoFonti.svg  Šiam straipsniui ar jo daliai trūksta išnašų į šaltinius.
Jūs galite padėti Vikipedijai pridėdami tinkamas išnašas su šaltiniais.
Šiuo metu galiojantis transporto numerio tipas

Latvijos transporto priemonių registracijos numeriainumerio ženklai, kurie sudaryti iš dviejų raidžių ir keturių skaičių (pvz., AB 1234). Lentelė turi baltą foną ir juodą tekstą. Šiuolaikiniai latviški registracijos numeriai yra su mėlyna Europos Sąjungos identifikavimo etikete.

Specialieji numeriai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Taksi[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Taksi numeriai

Taksi registracijos numeris susideda iš dviejų raidžių, kurios žymi TX, brūkšnelio ir keturių skaičių. Turi geltoną foną ir juodą tekstą.

Priekabos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Priekabų registracijos numeris susideda iš vienos raidės, brūkšnelio ir keturių skaičių. Turi baltą foną ir juodą tekstą.

Mopedai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Mopedų registracijos numeris

Motociklų registracijos numeris turi tas pačias spalvas kaip ir įprasti registracijos numeriai, bet forma, ir šrifto dydis yra skirtingas. Turi dvi raidės ir keturis skaičius. Registracijos numeriai privalo prasidėti T raide.

Diplomatiniai korpusai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Diplomatinio korpuso registracijos numeris

Diplomatinio korpuso registracijos numeriai susideda iš dviejų raidžių, brūkšnelio ir keturių skaičių. Turi raudoną foną ir juodą tekstą. Pirmos dvi raidės turi būtų CD, reiškiančios Corps Diplomatique ir pirmi du skaičiai žymi, kokiai šalies ambasadai automobilis priklauso (pvz., 18 = Norvegija, 33 = Rusija 49 = Europos Sąjunga).