LameCraft

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear action spellcheck.png  Šį straipsnį ar jo skyrių reikėtų peržiūrėti.
Būtina ištaisyti gramatines klaidas, patikrinti rašybą, skyrybą, stilių ir pan.
Ištaisę pastebėtas klaidas, ištrinkite šį pranešimą ir apie tai, jei norite, praneškite Tvarkos projekte.

LameCraft, tai žaidimas įkvėptas Minecraft ir sukurtas Marcin Ploska, slapyvaržiu Drakon.

Ši žaidimo versija yra skirta PlayStation Portable. Dabar LameCraft yra MineCraft Classic pavidalo. Šiuo metu žaidime nėra Gyvūnų (Karvių, kiaulių, žąsų.), taip pat nėra galimybės Craftinti (Angliškai Crafting), planuojama šią galimybę įtraukti į sekančius atnaujinimus.

LameCraft[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

PSP Pradžios konkursas 2011[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

PSP Genesis Competition 2011 Tai konkursas kuriame, visa PSP bendruomenė vertina žmonių sukurtus žaidimus dar vadinamus Homebrew. Drakon Šiame konkurse laimėjo pirmą vietą ir gavo 1900$

Bendrijos Open Source[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

MineCraft žaidžia labai daug žmonių, jų bendruomenės yra didelės. Todėl šio žaidimo mėgėjų yra ir tarp PSP turėtojų, todėl LameCraft bendrija taip pat gausi ir prisideda prie darbo kurdami papildymus, žemėlapius ir tekstūras. LameCraft bendrijos žemėlapių kolekciją galite rasti čia ir forumą čia

Paveikslėliai, naujausia versija, siuntiniai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Naujausia versija op-30.Didžiausi pakeitimai nakties ir dienos kaita, bei apšvietimai (Mėnulis, Saulė, moliugai, žibintai)

Paženklinta žaidimo versija (Galima žaisti ir su oficialia PSP versija) čia Nepažymėta versija, kuriai paleisti reikia HBL (Half Byte Loader), HEN, CFW (Custom Firmware), rasite čia. Kodą parsisiųsti galite čia Taip pat nepažymėtą Lietuvišką OP-30 versiją, sukurtą (KristisGTR) rasite čia Žaidimą turite kelti iš rar failo į ms0-PSP GAME (ms0 jūsų PSP atminties kortelė Memory Stick)

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]