Kurso de Esperanto

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Kurso de Esperanto
Kurso de Esperanto.png
Programos ekranvaizdis
AutoriusCarlos Alberto, Alves Pereira
Pirmoji versija2013 m. vasario 18 d.
Stabili versija4.1.2
Kūrimo būsenaAktyvi
ParašytaC++ ir Qt
Operacinė sistemaMac OS X, Windows, Linux
Kalba~30 kalbų
Tipasmokomoji programa
LicencijaGNU GPL 3
Svetainėwww.kurso.com.br

Kurso de Esperanto – nemokama atvirojo kodo programa, apimanti 12 pamokų kursą, skirtą mokytis esperanto kalbos pradedantiesiems. Naudojantis optimizuoto mokymosi pratybomis per dvi savaites galima išmokti esperanto pagrindų.

„Kurso de Esperanto“ naudoja visų vartojamų žodžių klausymo testus, skirtus mokytis tarimą ir klausymo supratimą. Vartotojas gali mikrofono pagalba įrašyti savo bandymus kalbėti esperanto kalba ir palyginti juos su originalo pavyzdžiais. Tarp garso įrašų yra ir populiarių dainų melodijų.

Kiekvienos pamokos pabaigoje ir viso esperanto kurso patikrinimo metu vartotojas gali išlaikyti egzaminą ir pasinaudoti šio kurso ypatinga savybe: testus galima nemokamai nusiųsti patikrinimui. Šią vertinimo paslaugą teikia esperanto judėjimo savanoriai, tarp kurių yra ir Vokietijos esperanto jaunimo organizacija.

„Kurso de Esperanto“ remiasi Kvebeko esperanto draugijos sukurtu 10 val. kursu ir kitais kursais. Programa veikia Qt C++ bibliotekos pagrindu, Mac OS X, Windows, Linux operacinėse sistemose. 2013 m. vasario mėn. išleista programos 4.1.2 versija. „Kurso de Esperanto“ išversta maždaug į 30 kalbų. Yra daug savanorių, kurie siekia padidinti šį skaičių. Esperanto kalbos vertimo procesą supaprastina programa „Tradukilo“, kurią taip pat galima nemokamai atsisiųsti.

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]