Kevin Hart

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Revision.svg  Manoma, kad šis straipsnis yra beviltiškas.
Jo turinys, struktūra, stilius ar kitos savybės yra tokios, kad jo neįmanoma pritaikyti enciklopedijai.
Priežastis atskirai nesukonkretinta, bet jei ji neakivaizdi, tai gali būti nurodyta istorijoje ar aptarime.
Jei galite parašyti šį straipsnį iš naujo, tegul ir kelis kartus mažesnį, taip ir padarykite!
 Crystal Clear action spellcheck.png  Šį straipsnį ar jo skyrių reikėtų peržiūrėti.
Būtina ištaisyti gramatines klaidas, patikrinti rašybą, skyrybą, stilių ir pan.
Ištaisę pastebėtas klaidas, ištrinkite šį pranešimą.
 Biography note.svg  Šį biografinį straipsnį reikėtų sutvarkyti pagal Vikipedijos standartus.
Jei galite, prašome sutvarkyti šį straipsnį. Tik tada bus galima ištrinti šį pranešimą.
Priežastys, dėl kurių straipsnis laikomas nesutvarkytu, aiškinamos straipsnyje Nesutvarkyti straipsniai.
 NoFonti.svg  Šiam straipsniui ar jo daliai trūksta išnašų į šaltinius.
Jūs galite padėti Vikipedijai pridėdami tinkamas išnašas su šaltiniais.
Kevinas Hartas
Gimimo vardas Kevin Darnell Hart
Gimė 1979 m. liepos 6 d. (42 m.)Filadelfija , Pensilvanija , JAV
Išsilavinimas George Washington High School
Žanrai ** Stebėjimo komedija ** juodoji komedija ** siurrealistinis humoras ** įžeidimo komedija ** sarkazmas ** satyra
Santuoka Torrei Hart(m. 2003; div. 2011) Eniko Parrish(m. 2016)
Vaikai 4
Svetainė kevinhartnation.com

Kevinas Darnellas Hartas  (1979 m. liepos 6 d.)  - amerikiečių komikas ir aktorius. Gimęs ir užaugęs Filadelfijoje[1], Pensilvanijos valstijoje[2].

Asmeninis gyvenimas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Šeima[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Kevinas Hartas - jauniausias vaikas šeimoje, turi vyresnį brolį Robertą. Didžiąją dalį Kevino Harto vaikystės jo tėvas Henris Hartas sėdėjo kalėjime ir retai būdavo šalia. K. Hartą užaugino jo motina Nancy Hart. K. Hartas naudojo humorą kaip priemonę susidoroti su neramiu šeimyniniu gyvenimu ir suprato, kad iš prigimties yra talentingas komedijos atlikėjas. K. Hartas mokėsi Džordžo Vašingtono vidurinėje mokykloje, vėliau - Filadelfijos bendruomenės koledže. Taip pat kurį laiką dirbo batų pardavėju Broktone, Masačusetso valstijoje. Vėliau, po pasirodymų Filadelfijos naktiniame klube, jis nusprendė siekti aktoriaus karjeros, dėdamas kuo daugiau pastangų.

Santuokos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

2010 m. vasario mėn. Kevinas ir Torrei Hartai pateikė skyrybų prašymą. K. Hartas paprašė bendros globos jų vaikams - dukrai ir sūnui. 2011 m. lapkričio mėnesį skyrybos buvo baigtos.

2014 m. rugpjūčio 18 d. K. Hartas pasipiršo Eniko Parrish. 2016 m. rugpjūčio 13 d. jie susituokė netoli Santa Barbaros, Kalifornijoje.

2017 m. lapkričio 21 d. gimė jų sūnus Kenzo. 2017 m. gruodžio 15 d. K. Hartas viešai prisipažino, kad apgaudinėjo žmoną, kai ji laukėsi judviejų sūnaus. 2020 m. rugsėjo 29 d. gimė jų antrasis bendras vaikas.

Pajamos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

2017 m. K. Hartas uždirbo apie 32,5 mln. USD

Pokeris[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Kevinas Hartas žaidžia pokerį maždaug nuo 2010 m., dalyvauja didžiuosiuose turnyruose, tokiuose kaip WSOP. 2014 m. pelnė 4 783 USD viename turnyre. Jis taip pat žaidžia žaidimus iš grynųjų pinigų, pvz., organizuojamus PokerStars , ir 2017 m. tapo jų prekės ženklo ambasadoriumi. Jis buvo rodomas PokerStars reklamos kampanijose ir reklaminiame turinyje kartu su Usainu Boltu .

2020 m. rugsėjo mėn. Kevinas Hartas uždirbo 47 828 USD gyvų turnyrų pinigų.

Teisiniai klausimai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

2013 m. balandžio 14 d. K. Hartui buvo pareikšti kaltinimai dėl vairavimo išgėrus, kai jo juodas Mercedes vos nesusidūrė su autocisterna Pietų Kalifornijos greitkelyje. K. Hartas neišlaikė blaivumo testo ir buvo nubaustas už šį nusižengimą. 2013 m. rugpjūčio 5 d. K. Hartas buvo nuteistas kalėti trejiems metus lygtinai po to, kai neprieštaravo dėl vairavimo apsviagus.

Automobilio avarija[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

2019 m. rugsėjo 1 d. K. Hartas buvo keleivis 1970 m. Plymouth Barracuda, kuri nuvažiavo nuo Mulholando greitkelio ir nuriedėjo nuo krantinės netoli Kalabaso, Kalifornijoje . Pranešama, kad jis ir vairuotojas patyrė „sunkius nugaros sužalojimus“ ir buvo išvežti į atskiras ligonines. Po dešimties dienų K. Hartas buvo paleistas iš ligoninės ir tęsėsi reabilitacijos įstaigoje.

Karjera[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Karjeros pradžia[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

K. Hartas pradėjo savo karjerą laimėdamas keletą mėgėjiškų komedijų konkursų Naujosios Anglijos klubuose. 2001 m. jam pavyko padaryti pertrauką, kai Judd Apatow jam paskyrė epizodinį vaidmenį televizijos seriale „Nedeklaruoti". Serialas truko tik vieną sezoną, tačiau netrukus jis atliko kitus vaidmenis tokiuose filmuose kaip „ Popieriniai kareiviai“ (2002), „Labai baisus filmas 3“ (2003), „Juodaodžių lėktuvas“ (2004), „Įsivėlęs“ (2005) ir „ Paskutinis tėvų išbandymas“ (2010).

Kevino Harto komiko reputacija toliau augo išleidus pirmąjį stand-up albumą „ Aš užaugau mažas žmogus (2008 m.) ir suvaidinus filmuose „ Galvok kaip žmogus“ (2012), „ Didžioji kova“ (2013), „ Ilgas pasivažinėjimas“ (2014 m.). ) ir jo tęsinys „ Ilgas pasivažinėjimas 2“ (2016), „ Apie paskutinę naktį“ (2014), „ Būk kietas“ (2015), „ Centrinės pajėgos“ (2016), „Slaptas augintinių gyvenimas“ (2016), „ Kapitonas bekelnis: Pirmas epinis filmas“ (2017), „Džiumandži: sveiki atvykę į džiungles“ (2017), „ Naktinė mokykla“ (2018) ir „ Džiumandži: kitas lygis (2019).

Jis taip pat išleido dar keturis komedijos albumus: „Rimti juokai“ (2010 m.), „ Juokis iš mano skausmo“ (2011 m.), „ Leisk man paaiškinti “ (2013 m.) ir „Kas dabar?" (2016 m.) 2015 m., žurnalas „Laikas" kasmetiniame „Time 100" sąraše K. Hartą įvardijo kaip vieną iš 100 įtakingiausių pasaulio žmonių. 2015 m. jis suvaidino išgalvotą savo paties versiją pagrindiniame filme „Tikri Holivudo vyrai“ .

2017 m. K. Hartas bendradarbiaudamas su „Lionsgate“ pradėjo teikti prenumeruojamą vaizdo transliacijų paslaugą „ Laugh Out Loud Network“ .

Stand-up[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Pirmasis K. Harto pasirodymas įvyko Filadelfijoje. Jo karjeros pradžia buvo lėta, nes jis kelis kartus buvo išprašytas iš scenos, o kartą į jį net buvo mestas vištos gabalas. Po šių pirmųjų nesėkmingų pasirodymų K. Hartas pradėjo dalyvauti komedijų konkursuose Masačusetse, o žiūrovų atsiliepimai apie jo pasirodymus ilgainiui pagerėjo. K. Hartui prireikė laiko, kad išvystytų unikalų komedijos stilių. Po ankstyvojo laikotarpio, kai bandė mėgdžioti tokius komikus kaip Krisas Takeris, jis atrado savo ritmą, gilindamasis į savo nesaugumo jausmą ir gyvenimo patirtį. „Dėl to, ką darau, turiu būti atvira knyga", - yra sakęs jis.

K. Hartas pradėjo savo komedijos gastroles 2009 m. su spektakliu „Aš užaugau mažas vyras", po to 2010 m. pasirodė „Rimtai juokinga", 2011 m. - „Juokis iš mano skausmo", o 2013 m. - „Leisk man paaiškinti", iš kurių du vėlesni taip pat buvo išleisti kaip vaidybiniai filmai kino teatruose. 2009 m. K. Hartas iš „Juokis iš mano skausmo" uždirbo daugiau nei 15 mln. dolerių, todėl tai buvo vienas iš geriausiai parduodamų metų komedijos gastrolių.

2015 m. balandžio 9 d. K. Hartas pradėjo pasaulinį komedijų turą „Kas dabar?" San Antonijuje, AT&T centre, kuris baigėsi 2016 m. rugpjūčio 7 d. Kolumbo civiliniame centre Kolumbe, Džordžijos valstijoje. 2015 m. liepos 16 d. "Universal Pictures" paskelbė, kad „Kevin Hart: Kas dabar?" (angl. What Now?), stand-up komedijos filmą, kuriame bus rodomas Kevino Harto pasirodymas, bus išleistas Jungtinių Valstijų kino teatruose 2016 m. spalio 14 d. 2015 m. rugpjūčio 30 d. pasirodymas buvo nufilmuotas gyvai Filadelfijos „Lincoln Financial Field" stadione, 53 000 žiūrovų akivaizdoje.

Vaidmenys kine ir televizijoje[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

K. Hartas išgarsėjo kaip svečias filme „Nedeklaruoti". Jis debiutavo filme „Popieriniai kareiviai". Vėliau K. Hartas sulaukė didesnio pripažinimo kituose filmuose, tokiuose kaip „Labai baisus filmas 3" frančizė, „Juodaodžių lėktuvas", „40-ties vis dar skaistus", „Mirtis per laidotuves" ir „ Paskutinis tėvų išbandymas“ . 2008 m. filme „Griaustinis tropikuose" jis atsisakė vaidmens dėl to, kad jo personažas yra gėjus.

Jis suvaidino Dagą filme „Penkerių metų sužadėtuvės" (2012) ir vaidino filme „Mąstyk kaip vyras", kuris sulaukė didelės sėkmės. 2013 m. K. Hartas suvaidino bokso organizatorių filme „Didžioji kova".

2014 m. K. Hartas suvaidino Beną filme „Ilgas pasivažinėjimas", kuriame vaidino kartu su Ice Cube'u. Filmas sulaukė iš esmės neigiamų kritikų atsiliepimų, tačiau vėliau sulaukė milžiniškos sėkmės. K. Hartas grįžo į tęsinį „Ilgas pasivažinėjmas 2", kuris buvo išleistas 2016 m. sausio 15 d.

2013 m K. Hartas kartu su Krisu Spenseriu kūrė filmą „Tikrui Holivudo vyrai".

2015 m. K. Hartas vaidino filmuose „Būk kietas" su Vilu Farelu ir „Pabrolių nuoma". 2016 m. jis vaidino filmuose „Centrinės pajėgos" su Dveinu Džonsonu ir animaciniame filme „Slaptas augintinių gyvenimas". 2017 m. jis vaidino filmuose „Kapitonas Bekelnis". „Džiumandži: sveiki atvykę į džiungles" su Jack Black, Karen Gilian ir vėl susitikęs su D. Džonsonu.

2018 m. jis prodiusavo savo pirmąjį filmą „Naktinė mokykla" ( angl. „Night School"). 2018 m. spalio mėn. buvo paskelbta, kad per savo prodiuserinę kompaniją jis pasirašė sutartį su „Nickelodeon".

2019 m. kino teatruose pasirodė K.Harto filmas „Geroji pusė", tai buvo jo pirmasis pagrindinis vaidmuo dramoje. Jame taip pat vaidino Bryanas Cranstonas ir Nicole Kidman.

2021 m. K. Hartas suvaidino dramoje „Tėvystė" ( angl. „Fatherhood") apie vyrą, kurio žmona miršta netrukus po gimdymo, palikdama jį vieną auginti dukrą. 2021 m. birželio 18 d. įvyko filmo premjera „Netflix".

2020 m. liepos 20 d. įvyko jo serialo „Die Hart" premjera „Quibi" kanale.

„Laugh Out Loud Productions"[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

2017 m. K. Hartas įkūrė pasaulinę žiniasklaidos ir gamybos bendrovę „Laugh Out Loud", kad suteiktų galimybių geriausiems visų tautybių komedijos talentams visame pasaulyje. Iš pradžių K. Hartas bendradarbiavo su „Lionsgate", o 2019 m., išpirkęs didžiąją dalį „Lionsgate" akcijų, tapo pagrindiniu savininku. „Lionsgate" apima visus žiniasklaidos kanalus, įskaitant skaitmeninius, garso, linijinius ir patyriminius, ir turi keturis padalinius.

Nuo pat įkūrimo K. Hartas išplėtė „Lionsgate" pasiekiamumą, sudarydamas partnerystės sutartis su „PlutoTV", „Roku", „Snap", „Facebook", „Peacock" ir „YouTube", o 2020 m. pratęsė savo bendrovės sutartį su „SiriusXM".

Renginių vedėjas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Be aktorystės, K. Hartas taip pat yra vedęs įvairias ceremonijas. Pirmą kartą K. Hartas vedė 2011 m. BET apdovanojimus. 2012 m. K. Hartas vedė MTV vaizdo muzikos apdovanojimus. 2012 m. K. Hartą šiam pasirodymui rekomendavo jo ilgametis draugas Džudas Apatovas, režisierius, kuris suteikė jam pirmąją didelę proveržį ekrane seriale „Nedeklaruoti". 2015 m. K. Hartas vedė „Comedy Central Roast of Justin Bieber". 2016 m. K. Hartas kartu su Dveinu Džonsonu vedė 2016 m. MTV kino apdovanojimus.

K. Hartas taip pat vedė laidą „HQ Trivia" ir 2018 m. rugsėjo 26 d. kartu su Skotu Rogovskiu išdalijo 100 000 JAV dolerių 1 asmeniui, kurioje dalyvavo 699 tūkst. žaidėjų.

2018 m. gruodžio 4 d. K. Hartas buvo paskelbtas 2019 m. „Oskarų" apdovanojimų vedėju. Tačiau po dviejų dienų jis pasitraukė iš vedėjo pareigų, kilus prieš jį nukreiptam protestui dėl kelių homofobiškų žinučių „Twitter" platformoje, kurias jis paskelbė 2010-2011 m. Gruodžio 7 d. K. Hartas atsiprašė LGBTQ bendruomenės po to, kai buvo sukritikuotas už tai, kad ankstesnę dieną tokio atsiprašymo nepaskelbė. 2019 m. sausio 3 d. K.Hartas pareiškė, kad ketina persvarstyti savo atsistatydinimą iš vedėjo pareigų. Sausio 8 d., sulaukęs atgarsių dėl to, kas buvo suprasta kaip nenuoširdus atsiprašymas, K. Hartas patvirtino, kad neves „Oskarų" apdovanojimų ceremonijos.

Modelio darbas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

2017 m. Kevinas Hartas ir Tommy Johnas pasirodė „Macy's" apatinių drabužių reklamoje.

Filmografija[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Filmai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Metai Pavadinimas Rolė Užrašai
2002 Popieriaus kareiviai Šonas
2003 Labai baisus filmas 3 CJ
Mirtis dinastijoje P-Diddy / Cop 1 / Dance Coach / Hyper Rapper /

H. Lector

2004 Ir štai atėjo Poli Vicas
Juodaodžių lėktuvas Našvanas Veidas
2005 40-ties ir vis dar skaistys Išmaniųjų technologijų klientas
Įsivėlęs Busta
2006 Labai baisus filmas 4 CJ
Paskutinis pasipriešinimas F Stop / G Spot
2007 Didingiausias filmas Silas
2008 Kvailių auksas Didelis zuikis
Superherojus Trėjus
Ekstremalus filmas Baris
Keistuolis Deivas Numeris 17
Drilbitas Lombardo pardavėjas
2009 Lengvai nepalaužiamas Medis
2010 Kažkas panašaus į verslą JoJo
Mirtis per laidotuves Brianas
Paskutinis tėvų išbandymas. Mažieji Fakeriai Slaugytojas Luisas
2011 35 ir tiksi Klevonas
Kevinas Hartas: Juokis iš mano skausmo Pats
Paleisti Krisas
2012 Susižadėję 5-erius metus Dagas
Galvok kaip vyras Sedrikas
Išėjimo strategija Manekeno galvos vyras
2013 Dabar jau tikrai šikna Pats
Kevinas Hartas: Leisk man paaiškinti Pats
Didžioji kova Dantė Šiferis
2014 Ilgas pasivažinėjimas Benas Barberis
Apie praėjusią naktį Bernis
Galvok kaip vyras 2 Sedrikas
Mokyklos šokiai OG Pretty Lil' Thug
Top penketukas Šarlis
2015 Pabrolių nuoma Džimis Kalahanas
Būk kietas Darnelis Levis
2016 Ilgas pasivažinėjimas 2 Benas Barberis
Centrinės pajėgos Kalvinas Džoineris
Slaptas augintinių gyvenimas Sniego gniūžtė (balsas)
Kevinas Hartas: Kas dabar? Pats
2017 Kapitonas bekelnis Džordžas barzda (balsas) Taip pat dainos „Šeštadienis" kūrėjas
Geroji pusė Delas Skotas
Džiumandži: sveiki atvykę į džiungles Franklino pelė Finbar
2018 Naktinė mokykla Tedis Volkeris Taip pat prodiuseris
2019 Slaptas augintinių gyvenimas 2 Sniego gniūžtė (balsas)
Hobsas ir Šo Dinklis
Džiumandži: kitas lygis Franklino pelė Finbar
2021 Tėvystė Matas Logelinas Taip pat prodiuseris
Vienas ir vienintelis Gregoris Pats Taip pat prodiuseris
2022 Žmogus iš Toronto Tedis Po gamybos
Superherojai gyvūnai Šikšnosparnių šuo Tūzas (balsas) Gaminamas
TBA Borderlands Rolandas Pagamintas

Išorinės nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

  1. Filadelfija
  2. Pensilvanija

Šaltiniai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]