Kategorijos aptarimas:Uostamiesčiai

Straipsnio aptarimas iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Nesuprantamas veiksmas. Iš kur tie tūkstančiai uostamiesčių (jei neskaityti Balbieriškio prie Nemuno)? Puikiausia kategorija kitakalbėse viki ([1]). --Vilensija (aptarimas) 10:13, 25 balandžio 2015 (EEST)

Na tai ir esmė, kad Brox prikergė tą kategoriją prie Klaipėdos ir kelių Vokietijos uostų. Bet jei čia sudėtume visus Britanijos, Čilės, Kanados ar Kinijos uostamiesčius, gautųsi didžiulė kategorija, pagal neesminį bruožą. Kad en. ar ru.wiki pilna perteklinių kategorijų, tai seniai ne naujiena... Hugo.arg (aptarimas) 11:36, 25 balandžio 2015 (EEST)
Šiaip man tos kategorijos ne itin įdomios, bet yra naudotojų (kad ir šelmis Brox), kurie jas kurdami, tikėtina, patiria orgazmą. Uosto (ne)buvimas valsybėje, sakote, nesminis... Panašiai galėtų būti, pvz. buvę SSSR uždari miestai (koks pusšimtis), kuriuose stovėjo karinės gamyklos. Matyt, stosite piestu, jei kas sumąstytų padaryti lt kategoriją (pagal Closed cities).--Vilensija (aptarimas) 12:17, 25 balandžio 2015 (EEST)

Na, "Uždari miestai" kiek aiškesnė kategorija: jų kiekis ribotas, aiškus kriterijus, o štai uostų daugybė, kartais ne visada aišku, ar yra miestas uostu, ar ne (pvz., upių uostai?). Va, pvz., bandyta šią kategoriją prikabinti straipsniui Nineshamnas, nors ten, akivaizdu, jokio pramoninio uosto nėra, o tik jachtų prieplauka. Hugo.arg (aptarimas) 12:37, 25 balandžio 2015 (EEST)