Kategorijos aptarimas:Lietuvos mūšiai

Straipsnio aptarimas iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Kažkaip keistai gaunas su šia kategorija - pavadinimas "Lietuvos mūšiai", tačiau pusė mūšių vyko Rusioje, Livonijoje ar Prūsijoje. Tai reiktų arba aiškaus kriterijaus arba pervadinti kategoriją į tikslesnę ("LD kariuomenės mūšiai" ar dar kaip). knutux 14:53, 2007 Birželio 15 (EEST)

Lietuva-LDK, pavadinimas nereiškia teritorijos, būtų „Mūšiai Lietuvoje“ tokiu atveju. Lietuvos reiškia dalyvaujančią valstybę. Gal neilginam pavadinimo, o paaiškinimą galima įdėti pačioje kategorijoje, kad į kategoriją patenka tik tie mūšiai, kuriuose dalyvavo LDK arba Lietuvos valstybė. --Atlantas 15:12, 2007 Birželio 15 (EEST)
Aiškiausia būtų "Lietuvos istorijos mūšiai".--Dirgela 22:41, 2007 Birželio 15 (EEST)
Gal ir aiškiau, bet pažiūrėjus tai, jau ir taip visi mūšiai - istoriniai :). Šiek tiek svietstas sviestuotas, analogas būtų istoriniai karai. (vis vien patenka prie Lietuvos istorijos per kategorijos priskirimą) Todėl, lieku prie nuomonės palikti toks koks yra dabar, tik pridėti paaiškinimą kategorijos aprašyme, kad būtų išvegta klaidingų interpretacijų. --Atlantas 22:50, 2007 Birželio 15 (EEST)
TAi niekas nesiūlo "istoriniai mūšiai", o "Lietuvos istorijos". O šiaip dėl pilno aiškumo reikėtų tada rašyti "Mūšiai (Lietuvos istorija)", bet atrodo nekaip.--Dirgela 09:52, 2007 Birželio 16 (EEST)

Start a discussion about Kategorija:Lietuvos mūšiai

Pradėti diskusiją