Kalėdos Man Tai Tik Tu

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Edit-delete-not encyclopedic2.svg  Yra kilę abejonių dėl šio straipsnio objekto reikšmingumo ir tinkamumo enciklopedijai.
Galima paieškoti straipsnio objekto aprašymų nepriklausomuose nuo jo patikimuose antriniuose šaltiniuose ir pasiremti jais straipsnyje.
 NoFonti.svg  Šiam straipsniui ar jo daliai trūksta šaltinių ar nuorodų į juos.
Jūs galite padėti Vikipedijai įrašydami tinkamas išnašas ar nuorodas į šaltinius.
Sostinės vario Kvintetas dainos įrašo metu

Kalėdos Man Tai Tik Tu yra 2006 m. sukurta daina, kurią po pseudonimu Frype Stars Project įrašė 20 Lietuvos atlikėjų ir grupių. Daina nebuvo platinama komerciniais tikslais, ją nemokamai galima klausytis internete.

Daina iki šiol išlieka daugiausiai Lietuvos atlikėjų pritraukusia daina.

Atlikėjai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Dainą įrašė ir atliko Gintaras Januševičius, Titas Petrikis, Ąžuolas Paulauskas, Vaidas Baumila, Sati, Vilius Tarasovas, Donata Virbilaitė, Karina Krysko, Baiba Skurstene, Raminta Vyšniauskaitė, Sostinės vario kvintetas, Hokšila, Daiva Starinskaitė iš „Saulės kliošo“, Asmik Grigorian, Milanno, Sati sūnelis Arijas, Julija Jačėnaitė, Darius Mickus iš Rebelheart, Jonas Čepulis bei Raimonda Pečkytė. Dainos autoriai ir prodiuseriai – Gintaras Januševičius, Titas Petrikis ir Ąžuolas Paulauskas, globėjas – Aras Vėberis. Lyrinio pobūdžio daina yra skirta visiems Lietuvos ir užsienio lietuviams, šv. Kalėdų šventei grįžtantiems namo.