Jurex

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Edit-delete-not encyclopedic2.svg  Yra kilę abejonių dėl šio straipsnio objekto reikšmingumo ir tinkamumo enciklopedijai.
Galima paieškoti straipsnio objekto aprašymų nepriklausomuose nuo jo patikimuose antriniuose šaltiniuose ir pasiremti jais straipsnyje.

Advokatų profesinė bendrija Judickienė ir partneriai JUREX - specializuota verslo ginčų advokatų kontora, kurią 2006 m. įsteigė ir jai vadovauja advokatė Jurgita Judickienė. Partneriai: Laimonas Judickas, Marius Tamošiūnas, Agnė Bilotaitė. Kontoroje dirba apie 20 teisininkų. Tarptautiniai teisės žinynai „Legal 500“[1], „Chambers and Partners“[2] advokatų kontorą JUREX rekomenduoja kaip vieną geriausių verslo ginčų praktikos srityje.

Advokatų kontora teikia teisines paslaugas vidutinio dydžio įmonėms ir specializuojasi atstovavime teismuose. Tarp kontoros klientų yra tokios Lietuvos įmonės kaip UAB „BOD group“, UAB „Čili holdings“, UAB „Officeday“, UAB „Traidenis“, UAB „Grifs AG“ ir kitos[3].

Advokatų profesinė bendrija Judickienė ir partneriai JUREX kasmet atlieka verslo ginčų tendencijų Lietuvoje apžvalgą - sudaro „Verslo ginčų indeksą“[4], kuris rodo bylinėjimosi verslo sektoriuje pokyčius ir tendencijas Lietuvoje.

Kontoros teisininkai nuolat veda įvairius teisės seminarus ir skaito pranešimus verslo konferencijose, taip pat teikia komentarus ir publikuoja straipsnius teisės temomis žiniasklaidoje.

JUREX
Buveinė T. Kosciuškos g. 24, LT-01100 Vilnius
Įsteigta 2006 m. vasario 23 d.
Vadovaujančioji partnerė Jurgita Judickienė
Partneriai Laimonas Judickas, Marius Tamošiūnas, Agnė Bilotaitė
Teisininkai Apie 20
Svetainė www.jurex.lt

Praktikos sritys[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Pagrindinės advokatų kontoros praktikos sritys:

Šaltiniai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Advokatų profesinės bendrijos Judickienė ir partneriai JUREX svetainė