Jonavos paslaugos

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Edit-delete-not encyclopedic2.svg  Yra kilę abejonių dėl šio straipsnio objekto reikšmingumo ir tinkamumo enciklopedijai.
Galima paieškoti straipsnio objekto aprašymų nepriklausomuose nuo jo patikimuose antriniuose šaltiniuose ir pasiremti jais straipsnyje.
UAB Jonavos paslaugos

UAB Jonavos paslaugos - komunalinių paslaugų bendrovė Jonavos rajone, viena didžiausių Jonavos įmonių. Buveinės adresas: Klaipėdos g.17, Jonava.

1999 m. gegužės 6 d. jungimo būdu reorganizuotos UAB „Jonavos butų ūkis" ir specialiosios paskirties uždaroji akcinė bendrovė „Jonavos komunalinės paslaugos", įsteigta UAB „Jonavos paslaugos" (registracijos Nr. AB 99-11). Bendrovės steigėjas - Jonavos rajono savivaldybė. Nuo įsteigimo laikotarpio pradžios bendrovė nėra įsteigusi filialų, turinčių atskirą buveinę.

Veikla[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Pagrindinės veiklos kryptys: Jonavos miesto ir Ruklos seniūnijos daugiabučių gyvenamųjų namų bendrosios nuosavybės administravimas, bendrojo naudojimo objektų kita nuolatinė techninė priežiūra ir remontas, namų ir prie jų esamų teritorijų valymas, komunalinių atliekų tvarkymas, mokesčių už komunalines paslaugas surinkimas, miesto ir Ruklos gatvių bei žalių skverų mechaninis bei rankinis valymas, miesto ir Ruklos gatvių apšvietimo priežiūra bei remontas, miesto ir Ruklos gatvių bei kelių priežiūra bei remontas, miesto poilsio zonų priežiūra ir įrengimas, komunalinių atliekų surinkimas, ūkininkų turgavietės, miesto pirties ir miesto tualeto administravimas bei kt. veikla.

Bendrovė sudariusi sutartis su specialios paskirties bendrovėmis (UAB „Jonavos vandenys", AB „Jonavos šilumos tinklai", UAB „Kauno liftai", UAB „AVVA"). Joms teikia mokamas paslaugas už šių bendrovių teikiamų paslaugų gyventojams mėnesinių įmokų paskaičiavimą ir paskirstymą, sąskaitų-pranešimų spausdinimą ir pristatymą, įmokų surinkimą, skolų priteisimą ir išieškojimą.

Papildomai verčiasi ir komercine-gamybine veikla: pagal sutartis atliekami įvairūs remonto darbai, šildymo sistemų vamzdynų sistemų remonto darbai, nuomojami mechanizmai.

Vadovybė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

  • Direktorius - Edmundas Mulokas nuo 2015 m. gegužės 21 d. (prieš tai -Gintautas Kaiša, Alfredas Ostreika, Bronislovas Liutkus ir kt.)
  • Direktoriaus pavaduotojas daugiabučių namų administravimui - Bronislovas Liutkus. Direktoriaus pavaduotojas Komunaliniam ūkiui - Ričardas Laboga.

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]