Invalda privatus kapitalas

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Edit-delete-not encyclopedic2.svg  Yra kilę abejonių dėl šio straipsnio objekto reikšmingumo ir tinkamumo enciklopedijai.
Galima paieškoti straipsnio objekto aprašymų nepriklausomuose nuo jo patikimuose antriniuose šaltiniuose ir pasiremti jais straipsnyje.
Invalda privatus kapitalas
FormaAkcinė bendrovė
Centrinė būstinėVilnius, Lietuva
Tinklalapiswww.invaldapk.lt

Invalda privatus kapitalasprivataus kapitalo bendrovė, įsteigta 2013 m. birželio 1 d., kai AB „Invalda“ išsiskaidė į dvi naujas bendroves: AB „Invalda privatus kapitalas“ ir AB „Invalda LT“ (dabar AB „Invalda INVL“). Valdo nekilnojamo turto bendrovę „Inreal“, „Vilniaus baldai“ ir kt.

2013 m. gegužės 31 d. baigtas „Invalda“ atskyrimo procesas. Nuo „Invaldos“ atskyrus 45,45 proc. turto, nuosavo kapitalo ir įsipareigojimų buvo įsteigta nauja akcinė bendrovė „Invalda privatus kapitalas“. 2012 metų rugsėjo pabaigos duomenimis 45,45 proc. „Invaldos“ turto sudarė 376,437 mln. litų. Naujai įsteigtos bendrovės „Invalda privatus kapitalas“ akcijos nebuvo listinguojamos „Nasdaq Vilnius“ biržoje. Įvykus atskyrimui, didžiausi „Invalda privatus kapitalas“ akcininkai buvo Vytautas Bučas, Algirdas Bučas bei Irena Ona Mišeikienė.