Idea PR

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Edit-delete-not encyclopedic2.svg  Yra kilę abejonių dėl šio straipsnio objekto reikšmingumo ir tinkamumo enciklopedijai.
Galima paieškoti straipsnio objekto aprašymų nepriklausomuose nuo jo patikimuose antriniuose šaltiniuose ir pasiremti jais straipsnyje.
 Crystal Clear action button cancel.png  Šį puslapį siūloma ištrinti. Priežastis nesukonkretinta, bet gali būti nurodyta istorijoje ar aptarime.
Jei manote, kad trinti nereikia, diskusijų puslapyje argumentuokite, kodėl. Tokiu atveju tikslinga pakeisti šį šabloną į „{{PTR}}“. Prieš priimant sprendimą tikslinga peržvelgti čia rodančius puslapius ir istoriją.
Idea PR
Pramonėryšiai su visuomene
Įkurta1998 m. lapkričio 17 d., Lietuva Lietuva
Centrinė būstinėJogailos g. 4, Vilnius
Svarbiausi darbuotojaiŠarūnas Mikelevičius
Darbuotojų5 (2017 m.)
Tinklalapiswww.groupidea.lt

Idea PR – Baltijos šalyse veikiančių ryšių su visuomėne agentūrų grupė, priklausanti estiško kapitalo „Idea Group“ ir asocijuota su globaliu komunikacijos holdingu „Havas“ (anksčiau – Euro RSCG).

Lietuvoje[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Veiklą Lietuvoje agentūra pradėjo 1999 metais, kai Saulius Majauskas įkūrė ryšių su visuomene bendrovę „Komunikacijos tiltai“.

2006 m., pradėjus bendradarbiauti su tarptautiniu „Euro RSCG“ tinklu (dabar - Havas), pavadinimas pakeistas į „Euro RSCG PR[1].

Ryšių su visuomene paslaugos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

„Idea PR“ teikia plataus spektro ryšių su visuomene paslaugas nuo strateginio planavimo iki tradicinių ryšių su žiniasklaida.

Šaltiniai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]