Honesty (Billy Joel daina)

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
„Honesty“
Billy Joel singlas
iš albumo 52nd Street
Išleistas1979 m. gegužę
Formatas7"
Įrašytas1978 m.
ŽanrasSoft rokassoul
Trukmė3:53
Įrašų kompanijaColumbia
AutoriusBilly Joel
ProdiuserisPhil Ramone

„Honesty“ – daina, kurią parašė amerikiečių atlikėjas ir dainų tekstų kūrėjas Billy Joel. „Columbia Records“ leidėjų kompanija dainą iš albumo „52nd Street“ išleido kaip singlą 1979 m. Prodiusavo Phil Ramone. „Honesty“ nėra įtraukta į jokį Bilio JAV išleistą geriausių kūrinių rinkinį, išskyrus olandiškuose ir japoniškuose „Greatest Hits Volume 2“ leidimuose. Daina sulaukė daugiausiai teigiamų vertinimų iš muzikos kritikų tiek dėl savo kompozicijos, tiek dėl žodžių.

Billboard Hot 100“ sąraše užėmė 24-tą vietą, šitaip tapdama vienu iš trijų albumo „52nd Street“ dainų, patekusių į Top 40. Prancūzijoje sulaukė geresnių rezultatų – ten užėmė 1-ą vietą. Japonijoje pardavus 100 000 singlo kopijų internete tapo auksiniu. Daina buvo grojama koncertuose kartu su Elton John, o vėliau ir Bryan Adams.

Reikšmė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Tai pianino baladė apie žmonėms iš prigimties būdingą atvirumo stoką. Ji prasideda liūdnais pianino akordais. Dainoje keliama problema dėl žmonių neatvirumo vienas kitam net artimiausiuose santykiuose. Pasak Ken Bielen dainoje galima interpretuoti mintį ir taip, kad prašoma atvirumo ir sąžiningumo ne tik romantiškuose santykiuose, bet ir politine prasme.