Helen Hunt

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Helen Hunt
Gimimo vardas Helen Hunt
Visas vardas Helen Hunt
Gimė 1963 m. birželio 15 d. (60 metų)
Kalver Sitis, Kalifornija, JAV
Gyven. vieta nežinoma
Tautybė amerikietė
Pilietybė JAV
Sritis Teatras, kinas, TV
Pareigos Aktorė

Helena Hant (Helen Hunt, g. 1963 m. birželio 15 d., Kalver Sityje, Kalifornijoje) – amerikiečių aktorė ir režisierė.[1]

Biografija[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Apdovanota daugybe apdovanojimų, įskaitant Akademijos apdovanojimą, keturis „Primetime Emmy“ apdovanojimus ir keturis „Auksinio gaublio“ apdovanojimus.

Hunt išgarsėjo 1992 m., suvaidinusi Jamie Buchman komedijoje „Mad About You“, kuri pelnė tris „Auksinio gaublio“ apdovanojimus už geriausią aktorę ir keturis „Primetime Emmy“ apdovanojimus už pagrindinę aktorę.

1997 m. Hunt laimėjo Akademijos apdovanojimą už geriausią aktorę už Carol Connelly vaidmenį romantinėje komedijoje „As Good as It Gets“, o Cheryl Cohen-Greene filme „Seansai“ (2012) ji buvo nominuota „Oskarui“ už geriausią. antro plano aktorė. Kiti žymūs jos filmai yra „Twister“ (1996), „Cast Away“ (2000), „What Women Want“ (2000), „Pamokėk pirmyn“ (2000), „Bobby“ (2006), „Soul Surfer“ (2011) ir „Stebuklų sezonas“ (2018).

Hunt debiutavo kaip režisierė filme Tada ji mane rado (2007), režisavo filmą „Ride“ (2014) ir televizijos serialų epizodus, įskaitant „House of Lies“, „This Is Us“, „Feud: Bette and Joan“, „American Housewife“ ir premjerinis „Mad About You“ atgimimo epizodas.

Šaltiniai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]