Giovanni

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Giovanni šeimos antspaudas, dabar tarnaujantis kaip klano simbolis

Giovanni yra fiktyvus vampyrų klanas White Wolf leidžiamame vaidmenų žaidime Vampire: The Masquerade.

Giovanni yra kilęs iš vienos Venecijos pirklių šeimos ir iki šiol vadinasi jos pavarde. Dabartiniais laikais klanas naujus narius renkasi ne tik iš šeimos narių, tačiau visa valdžia vis dar yra Giovanni šeimos rankose. Nauji nariai paprastai parenkami dėl kokios nors susidomėjimo mirtimi išraiškos: darbas kapinėse ar morge, savarankiškas nekromantijos studijavimas ar net nekrofilija. Kadangi vampyrais dar netapusi šeimos dalis nori išsaugoti „gryną“ kraują, tarp Giovanni dažni incesto atvejai.

Kaip ir Ventrue, tai yra milijardierių klanas.

Giovanni klanas nepriklauso jokiai sektai ir užsiiminėja nekromantija. Taip vadinasi ir jo išskirtinė disciplina.

Šis klanas atsirado iš Kapadokijiečių vampyrų. Kapadokijiečiai (sutinkami žaidime Vampire: The Dark Ages) taip pat užsiiminėjo su mirtimi ir mirusiaisiais susijusiu okultizmu. Pats klano vyriausiasis įtraukė Giovanni šeimos vyriausiąjį – Augustą Giovanni – į vampyrus, ir netrukus šeima įvykdė perversmą, nužudė Kapadokijiečių antediluvianą ir perėmė klaną.

Giovanni silpnybė – ypač skausmingas įkandimas. Jų aukos miršta dvigubai greičiau.

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]


Vampire: The Dark Ages ir Vampire: The Masquerade klanai

Assamite · Brujah · Caitiff · Cappadocians (V:DA) · Followers of Set · Gangrel · Giovanni (V:TM) · Lasombra · Malkavian · Nosferatu · Ravnos · Salubri · Toreador · Tremere · Tzimisce · Ventrue