Gediminas Kostkevičius

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Gediminas Kostkevičius (g. 1957 m. sausio 25 d. Kaune) – verslininkas, vadybininkas, verslo patarėjas, verslo mokymų lektorius.

Biografija[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Gimė ir užaugo gydytojų šeimoje. Vilniaus universiteto Teisės fakultete baigė teisės studijas, teisės magistras. 1985 metais apgynė technikos mokslų daktaro disertaciją. Studijavo verslą ir politinę ekonomiją Vaseda (Tokijas), Bocconi (Milanas), Science-Po (Paryžius) ir Linčiopingo universitetuose. Mokslinių interesų kryptys – masinės individualių produktų gamybos valdymo sistemos.

Gediminas Kostkevičius yra UAB „Baltic Orthoservice“ („Ortho Baltic“) valdybos pirmininkas ir generalinis direktorius, bei jos dukterinių įmonių UAB "Baltic RAD", UAB "Smart Factory", Easy Walk GmbH valdybos pirmininkas arba valdybos narys; vienas iš viešosios įstaigos „International Institute of Mass Customization and Personalization" (Vokietija) steigėjų.

Gediminas Kostkevičius aktyviai dalyvavo nacionalinio atgimimo veikloje. Nuo 1988 iki 1990 metų buvo Sąjūdžio Seimo narys, "Aukuro" klubo pirmininkas, Vytauto Didžiojo paminklo atstatymo Kaune komiteto pirmininkas, Vytauto Didžiojo universiteto atkūrimo konferencijos (vykusiuos 1989 m. balandžio 26-29 d. Kaune) organizacinio komiteto pirmininkas[1].

G. Kostkevičius iš viso yra paskelbęs 100 mokslinių, teisinių ir publicistinių straipsnių, vienas ar kartu su bendraautoriais išleido 3 knygas: apie studijas užsienyje (konkrečiai – apie JAV), bei pėdų ir batų biomechaninį suderinamumą. Kaip pranešėjas dalyvauja tarptautiniuose „mass customization & personalization" tematikos renginiuose.

Bibliografija[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

  • G. Kostkevičius. „Noriu mokytis Amerikoje“, 1991.
  • G. Kostkevičius, A. R.Astromskas "Visos bėdos dėl pėdos", 2010.
  • G. Kostkevičius, V. Kušvidas "Pėdos ir batai", 2010.

Išnašos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]