Fanų puslapis

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
   Šiam straipsniui ar jo daliai trūksta išnašų į šaltinius.
Jūs galite padėti Vikipedijai pridėdami tinkamas išnašas su šaltiniais.

Fanų puslapis, fanų svetainė, fanų tinklaraštis, fanų blogas – internetinis puslapis, sukurtas ir išlaikomas fano ar entuziasto, besidominčio įžymybe, dalyku ar tam tikru kultūriniu reiškiniu. Tokiu reiškiniu gali būti knyga, televizijos šou, filmas, komiksas, muzikos grupė, sporto komanda, kompiuterinis žaidimas ir kt.

Fanų puslapiuose gali būti talpinama su tam tikru dalyku susijusi informacija (pvz., serialo serijų sąrašas, biografijos, siužetas), iliustracijos iš įvairių šaltinių, naujienos, medijos parsisiuntimui, nuorodos į kitus, panašius fanų puslapius ir diskusijų lentos, kur lankytojai gali bendrauti vieni su kitais.

Neretai tokie puslapiai būna tinklaraščio formos. Dauguma fanų puslapių turi interneto bendruomenes ir socialinius tinklus.

Taip pat dauguma fanų puslapių yra neoficialūs, bet nedidelė dalis jų yra gavę oficialų statusą, jie aprūpinami su objektu susijusia medžiaga ir išlaikymui skirtomis lėšomis. Siekiant parodyti, kad tokie puslapiai yra neoficialūs, juose pateikiama atsakomybės apribojimo deklaracija. Dauguma įžymybių linkę turėti oficialius puslapius, norėdami kontroliuoti jų turinį. Tam paprastai samdomas tinklalapio administratorius.