Europos jaunimo kortelė

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Peršokti į: navigacija, paiešką


Europos jaunimo kortelės logotipas


Europos jaunimo kortelė ir Elektroninis mokinio pažymėjimas
Europos jaunimo kortelė ir Elektroninis mokinio pažymėjimas

Europos jaunimo kortelė (EJK, angl. European Youth Card, EYC; anksčiau EURO<26) – pažymėjimas, išduodamas jaunimui (7-30 metų) Lietuvoje.

Europos jaunimo kortelė (European Youth Card) – tai Europos Jaunimo Pažymėjimas veikiantis Lietuvoje ir 36 Europos valstybėse bei teikiantis nuolaidas kelionėms, laisvalaikiui, pramogoms, mokymuisi ir viskam, ko tau gali prireikti. Iš viso beveik 600 nuolaidų Lietuvoje ir beveik 60 000 vietų visoje Europoje.

Šiuo metu Europos jaunimo kortelės galimybėmis naudojasi daugiau nei 4 mln. jaunų žmonių visoje Europoje, iš jų - jau beveik 10 000 jaunų žmonių Lietuvoje.

Europos Taryba pripažįsta, jog Europos jaunimo kortelė skatina jaunimo iš įvairių Europos šalių tarpusavio bendradarbiavimą ir judėjimo laisvę.

Europos jaunimo kortelė facebook

Kas gali įsigyti?[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Europos jaunimo kortelę gali įsigyti bet kuris asmuo nuo 6 iki 30 metų (30-ojo gimtadienio) nepriklausomai nuo statuso (moksleivis, studentas ar dirbantis). Klasikinė Europos jaunimo kortelė galioja vienerius metus nuo kortelės išdavimo datos, o Europos jaunimo ir ZOOM Mastercard WEB kortelė

Taip pat kiekvienas 18-23 metų amžiaus asmuo gali turėti ZOOM MasterCard Web kortelę. Šios ZOOM kortelės turėtojai gauna tas pačias nuolaidas, kurios galioja ir klasikinei Europos jaunimo kortelei, be to naudotis galima ne tik kaip įprasta mokėjimų kortele, o pirkti prekes iš viso pasaulio ir atsiskaitinėti internetu!

Visiems mokiniams, turintiems UAB „ID4S“ platinamus Elektroninius mokinio pažymėjimus suteikiamos Europos jaunimo kortelės nuolaidos. Jas teikia - Europos jaunimo kortelės logotipas, priklijuotas kitoje Elektroninio mokinio pažymėjimo pusėje.

Kaip veikia?[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Europos jaunimo kortelės nuolaidas teikia Europos jaunimo kortelės logotipas.

Kaip įsigyti?[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Klasikinę Europos jaunimo kortelę gali įsigyti internetu [www.jaunimas.lt/uzsisakyk-kortele Europos jaunimo kortelės užsakymas].

Šalys[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Europos jaunimo kortelė galioja šiose valstybėse (sąrašas nepilnas):

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]