Pereiti prie turinio

Elektrėnų kultūros centras

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Elektrėnų kultūros centras
Veiklos pradžia2000 m. liepos 1 d.
DirektoriusRemigijus Suslavičius
Darbuotojai15
Salės dydis400 vietų
AdresasDraugystės g. 2, Elektrėnai
Tinklalapishttp://www.kcelektrenai.lt

Elektrėnų kultūros centras – kultūros centras, esantis Elektrėnuose (Draugystės g. 2). Nuo 2014 m. gegužės 1 d. tai yra biudžetinė Elektrėnų savivaldybės įstaiga.

Elektrėnų savivaldybės kultūros centras įkurtas 2000 m. liepos 1 d. (anksčiau buvo kultūros namai). Kultūros centras užtikrina kultūrinę bei švietėjišką veiklą, organizuoja poilsį ir pramogas, puoselėja kraštui būdingas tradicijas, rūpinasi gyventojų kultūros ugdymu, etnokultūros puoselėjimu, papročiais ir tradicijomis. Elektrėnų kultūros centras yra Lietuvos kultūros centrų asociacijos narys.[1]

Elektrėnų kultūros centro salė

2004 m. kovo 5 d. Elektrėnų savivaldybės kultūros centras buvo reorganizuotas į viešąją įstaigą Elektrėnų kultūros centrą.

2009 m. baigti Elektrėnų kultūros centro renovacijos darbai. Renovuotose patalpose yra 400 vietų renginių salė, patalpos neformalaus ugdymo veiklai ir mėgėjų meno kolektyvams, dvi šokių salės.

Elektrėnų kultūros centre dirba 15 kultūros ir techninių darbuotojų. Veikia 24 mėgėjų meno kolektyvai. Per metus organizuojama apie 200 įvairių renginių ir valstybinių bei kalendorinių švenčių paminėjimų.

Kultūros centrui vadovauja direktorius Remigijus Suslavičius.


Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Šaltiniai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]