Darius Zabiela

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Edit-delete-not encyclopedic2.svg  Yra kilę abejonių dėl šio straipsnio objekto reikšmingumo ir tinkamumo enciklopedijai.
Galima paieškoti straipsnio objekto aprašymų nepriklausomuose nuo jo patikimuose antriniuose šaltiniuose ir pasiremti jais straipsnyje.
Bullet purple.png
Bullet purple.png
Darius Zabiela
Gimė: 1970 m. (~49 metai)
Lietuva
Veikla: verslo teisininkas
Sritis: Bankininkystė ir finansų teisė, įmonių teisė, komercinė teisė, nekilnojamojo turto ir statybų teisė, telekomunikacijos ir informacinės technologijos
Organizacijos: Advokatų kontora „Zabiela, Zabielaitė ir partneriai"
Pareigos: advokatas partneris
Alma mater: 1993 m. Vilniaus universiteto Teisės fakultetas

Darius Zabiela (g. 1970 m.) – teisininkas, verslo teisės advokatas, advokatų kontoros „Zabiela, Zabielaitė ir partneriaipartneris.

Biografija[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

1993 m. Vilniaus universiteto (VU) Teisės fakultete baigė teisę, įgijo teisininko kvalifikaciją. 1996 m. John Marshall teisės mokykloje Čikagoje (JAV) baigė podiplomines studijas, teisės mokslų magistras (LL.M.).

1992-1993 m. Tarptautinių ekonominių santykių ministerijos Amerikos skyriaus vyresnysis specialistas. 1993 - 1995 m. Romos tarptautinio vystymo teisės instituto (IDL) atstovas Lietuvoje. 1993 m. stažavosi teisinėse firmose „Stancati & Zausner", „Early, Lenon, Peters & Crocker" (JAV), 1996 m. - „Milbank, Tweed, Hadley & McCloy" Niujorke. Nuo 1995 m. advokatas, partneris advokatų kontoroje „Zabiela, Zabielaitė ir partneriai".

1998 m. įtrauktas į Vilniaus tarptautinio komercinio arbitro ir Arbitražinio teismo prie Asociacijos Tarptautiniai prekybos rūmai Lietuva arbitrų sąrašus. Nuo 2005 m. Pasaulio banko (WB) ir Finansų korporacijos (IFC) konsultantas.

Praktikos sritys - Bankininkystė ir finansų teisė, įmonių teisė, komercinė teisė, nekilnojamojo turto ir statybų teisė, telekomunikacijos ir informacinės technologijos.[1]

Moka anglų, rusų kalbas.

Šaltiniai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]