Bernardinai.lt

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Edit-delete-not encyclopedic2.svg  Yra kilę abejonių dėl šio straipsnio objekto reikšmingumo ir tinkamumo enciklopedijai.
Galima paieškoti straipsnio objekto aprašymų nepriklausomuose nuo jo patikimuose antriniuose šaltiniuose ir pasiremti jais straipsnyje.

Bernardinai.lt – interneto portalas, pradėjęs veikti 2004 m. vasario 21 d., įsteigtas Vilniaus pranciškonų bendruomenės [1]. Vyr. redaktorius – Donatas Puslys.

Kita[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

2008 m. birželio 24 d. bernardinai.lt patalpino straipsnį „Renkami parašai po peticija – „Ne – JAV priešraketinei gynybos sistemai Lietuvoje!”. Straipsnyje buvo pateiktas peticijos tekstas ir trumpa redakcijos nuomonė peticijoje išdėstytų reikalavimų klausimu. Bernardinai.lt redaktorius Andrius Navickas teigė, jog pats nesiruošė pasirašyti šios peticijos, tačiau informuoti apie šią pilietinę akciją, jo manymu, buvo būtina. Po kelių valandų šis straipsnis buvo pašalintas. Redaktorius paaiškino, jog pritaria peticijos idėjai, tačiau apgailestavo viešinęs šį tekstą, kurio stilius ir kalba buvę „nepriimtini“.

Išnašos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]