Benjamín Rojas

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Benjamín Rojas
Tikras vardas Benjamín Rojas Pessi
Gimė 1985 m. balandžio 16 d. (37 metai), Argentina
Šalis Argentina Argentina
Žymesni vaidmenys
Pablo Bustamante
("Rebelde way", 2002 m. - 2003 m.)
Franco Fritzenwalden
("Floricienta", 2004 m. - 2005 m.)
Crus Navarro
("Alma Pirata"), 2006 m.)
Apdovanojimai
Dalyvavo Martín Fierro apdovanojimuose 2007 m.

Benjamín Rojas Pessi (g. 1985 m. balandžio 16 d.) – Argentinos aktorius, dainininkas.

Biografija[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Benjaminas turi du vyresnius brolius ir vyresnę seserį. Jis mokėsi La Platos gimnazijoje (Gimnasia La Plata), buvo geras regbio žaidėjas. Gavęs vaidmenį telenovelėje "Mažyliai" (Chiquititas), regbį metė.

Nuo 2001 iki 2004 m. jis draugavo su Camila Bordonaba. Jis sakė, kad Camila buvo pirmoji mergaitė, su kuria pasibučiavo. Jie išsiskyrė 2004 m., bet liko gerais draugais. Benjaminas draugavo su modeliu ir aktore Maria Del Cerro, tačiau po 3 metų ir 8 mėnesių draugystės pora išsiskyrė (dėl aktyvios profesinės veiklos, sąlygojančios išsiskyrimus: Benjamin filmuojasi JAV). Mums reikia daugiau laiko, bet visiškai savo santykių nenutraukiame, mes mylime vienas kitą, teigė buvusi draugė, neatmetanti susitaikymo galimybės.

Rojas moka anglų ir ispanų k. Pomėgis – futbolas (mėgstamiausia klubas – River Plate).

Karjera[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Savo aktoriaus karjerą pradėjo vaidindamas Cris Morenos (Cris Morena) seriale Chiquititas ("Mažyliai") 1997 metais. Jo vaidmuo – benamis berniukas, vardu Yago, kuris padeda Marijai Chimenai Pikolo (Maria Jimena Piccolo) ištrūkti iš džiunglių, už išgelbėjimą priglaustas vaikų namuose Ricon de Luz ("Šviesos kampelis"). Ketverius metus vaidino "Mažyliuose", taip pat vaidino Bautista Arce. Po kiek laiko Benjamin Rojas tapo paauglių dievaičiu Argentinoje, kitose Lotynų Amerikos šalyse, bei Vengrijoje.

2002 metais Rojas pradėjo muzikinę karjerą. Pradėjęs dainuoti tarptautinėje telenovėlėje "Maištingas amžius" (Rebelde Way). Benjamin Rojas, kartu su Camila Bordonaba, Luisana Lopilato ir Felipe Colombo sukūrė muzikos grupę, pavadintą "Erreway". Jų grojamos dainos tapo hitais ir jie pradėjo koncertinį turą po Argentiną.

2004 m. Benjamin vaidino telenovelėje "Pelenės istorija" (Floricienta) Franką Fritsenvaldeną (Franco Fritzenwalden), taip pat "Maištingo amžiaus" filmo versijoje – "Erreway: 4 Keliai" ("Erreway: 4 Caminos"), kuris Argentinoje pelnė didelę sėkmę. 2006 metais Rojas vadino naujoje telenovelėje – "Pirato siela" (Alma Pirata) kartu su Luisana Lopilato, Mariano Martinez, Nicolás Vázquez, Isabel Macedo, Elsa Pinilla bei kitais.

2008 m. Benjamin Rojas pradėjo filmuotis kino filme "Kluge" prodiusuojamame prodiuserės Luis Barone. Filme "Kluge" taip pat filmuojasi Alejandro Awada, Laura Elena Harring ir Mausi Martínez. Šis filmas buvo filmuojamas keturias savaites Buenos Airės vietovėse ir apylinkėse.

Jaunieji aktoriai Brenda Gandini ir Benjamin Rojas pakviesti kartu vaidinti pagrindiniuose vaidmenyse vaidinime "El Libro de la Selva" ("Džiunglių knyga"). Šio vaidinimo premjera įvyko vasario mėnesį Argentinos operos teatre. Vaidinimo režisierius Mario Minckas ("the Mouse Perez") planuoja, kad šiuos du aktorius scenarijus suves teatre. Visi tikriausiai atsimena šiuos du aktorius populiariajame seriale "Floricienta". Po šios muilo operos ir turų po pasaulį Brenda su Benjaminu ir sulaukė didelio populiarumo. Taip pat aktoriai ruošiasi filmuotis filme su ispanų prodiuseriais, kur jie taip pat bus vieni iš pagrindinių herojų.

Lucas filme "La Leyenda"

Aktorius vaidino filme "La Leyenda" ("Legenda"), kuriame su Benjamin Rojas taip pat pasirodė Pablo Rago ir Leonora Balcarce. Filmas pradėtas filmuoti 2008 metų kovo 25-ąją, o premjera įvyko lapkričio 10 d.

Kai tik bus baigta filmuoti šią juostą, Chekka Buenos Aires agentūros aktorius vyks į Jungtines Valstijas tartis su Disney Channel dėl labai svarbio kontrakto. Jis ten praleis du mėnesius tobulindamas savo anglų kalbos žinias, prieš fimuojant filmą. Buvęs maištautojas turėjo vaidinti kartu su Luisana Lopilato "La Cenicienta", tačiau atsisakė šio vaidmens teatre ir nusprendė sieti savo karjerą su amerikiečių kompanija.

2008 metų rugpjūčio mėnesį Benjaminas atliko piloto vaidmenį naujame „RGB“ projekte „Valentine“ – pusę valandos pasirodymo Disnėjaus kanale. Pasak kanalo jau yra sukurtos 9 iš 26 parašytų serijų. Tad jos pasirodys birželio mėnesį.

Nuo 2009 m. lapkričio 23 dieną Disney Kanalu'' Jungtinėse Valstijose"Disney Channel Latino" transliuoja serialą "Jake and Blake". Nauja televizijos Disney,Cris Morena Grup ir RGB, istorija – "Jake&Blake" pasakoja apie du brolius dvynius. Blake yra popmuzikos žvaigždė, garsus ir mylimas visur, taip pat yra gražus, populiarus, talentingas, o Jake – jo dvynys brolis, yra stropus berniukas, įsimylėjėlis. Benjamin interpretuoja abu vaidmenis, viska kalbėdamas amerikiečių akcento anglų kalba. Tuo pačiu metu, Recca, interpretuoja prezidentę, Blake gerbėjų fanų klubo su kuria vyks romanas. Victoria Maurette, interpretuoja Blake vadybininkę, ir Diego Child jo gitaristą.

Nicolo Tuozzo filme "Horizontal/Vertical" bus rodomas jau 2010 m. Filme vaidina: Mike Amigorena, Darío Grandinetti, Fernán Miras, Romina Yan, Ulises Dumont, Benjamín Rojas, Marcelo Mazzarello, Andrea Politti, Rita Cortese, María Onetto, Duilio Marzio, Juan Palomino, Carlos Portaluppi, Carlos Kaspar, Damián Canduci, Diamela Viani, Martina Juncadella, Nicolás Condito, Diego Castro, Lucia Snieg ir María Eugenia Meizoso.

2010 m. kovo mėnesį Argentinos sostinėje Buenos Airėse bus pradėtas rodyti tikrais įvykiais bei senų žmonių pasakojimais remiantis pastatytas filmas "El abismo... todavía estamos". Filmo režisierius Pauliaus Yotich teigia, kad filmas turi skatinti nepamiršti šalies turiningos istorijos. Filme vaidins daug žinomų Argentinos aktorių: Juan Palomino, Laura Miller, Fabio Aste, Dalma Maradona, Norberto Díaz, Benjamín Rojas, Belén Santos, Adriana Salonia, Luis Longhi, Mabel Pessen, Jorge Noya, Santiago Ríos, Daniel Valenzuela, Pamela Rodríguez, Ismael Santillán, Ernesto Michel, Florencia Moreno, Laurentino Blanco, Pascual Condito, Nicolás Condito, Brenda Gandini, Ana María Giunta, Gabriel Zuccarini, Andrés Zurita, Susana Salerno ir kt.

Muzika[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Kai Benjamin vaidino seriale "Chiquititas", jis atliko daug dainų serialo garso takeliams su kitais komandos nariais. Vienos tų dainų buvo "Abre, Entra" ir "Adolescente".

2002 m., jis tapo paauglių grupės "Erreway" nariu, kurios kai kurios dainos tapo hitais ir turėjo galimybę keliauti aplink Argentiną, net ir baigus filmuoti "Rebelde Way". Erreway išleido tris albumus "Señales", "Tiempo" ir "Memoria" bei keletą hitų rinkinų su DVD įrašais. Šiuo metu Rojas, Camila Bordonaba ir Felipe Colombo (Luisana Lopilato paliko grupę) dirba su ketvirtu albumu, kuris bus pavadintas "Vuelvo".

Filmuojant "Floricienta" ir "Alma Pirata", Rojas įrašė kelias dainas šiems serialams. Seriale "Floricienta", dauguma dainų atliko duetu su Florencia Bertotti, kuri vaidino Pelenę Florenciją.

2008 m. pabaigoje, Benjamin Rojas įrašinėja naują albumą – serialui "Jake&Blake", kuriame jis atlieka pagrindinę rolę. Pirmiausia įrašai vyks Argentinoje, Buenos Airėse, o vėliau bus pratęsti JAV, kartu su filmavimais.

Filmografija[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Serialai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Metai Pavadinimas Vaidmuo Žanras
19961998 m. "Chiquititas" Yago (1998 m.) TV serialas, muzikinė, romantinė komedija visai šeimai
19992001 m. "Chiquititas" Bautista Arce (20002001 m.) TV serialas, muzikinė, romantinė komedija visai šeimai
2001 m. "Chiquititas, La Historia" Bautista Arce TV serialas
20022003 m. "Rebelde Way" (Maištingas amžius) Pablo Bustamante TV serialas, muzikinė, romantinė komedija visai šeimai
2004 m. "Floricienta" Franco Fritzenwalden TV serialas, muzikinė, romantinė komedija visai šeimai
2006 m. "Alma Pirata" Cruz Navarro TV serialas, romantinė komedija
2007 m. "Casí Angeles" Ramir muzikinis, nuotykių serialas visai šeimai
2008 m. „Valentin“ Valentin TV serialas
"Atrapados" Gonza Mini Serialas (tik mobiliuosiuose telefonuose ir internete)
2009 m. "Casí Angeles" Cacho Muzikinis, nuotykių serialas visai šeimai
"Jake&Blake" Jake/Blake TV serialas

Teatras[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Metai Pavadinimas Vaidmuo Žanras
2005 m. "Floricienta" Franco Frizenwalden Spektaklis
2006 m. "Alma Pirata" Cruz Navarro Spektaklis
2008 m. "El Libro de la Selva" Mowgli Spektaklis

Filmai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Metai Pavadinimas Vaidmuo Žanras
2001 m. "Chiquititas: Rincon de Luz" Bautista Arce Kino filmas
2004 m. "Erreway: 4 Caminos" Pablo Bustamante Nuotykių komedija, romantinė ir muzikinė drama
2008 m. "Kluge" Lautaro Trileris
"La Leyenda" Lucas Vallejos Veiksmo filmas
2009 "Horizontal/Vertical" Kino filmas
2010 "El abismo... todavía estamos" Kino filmas

Apdovanojimai ir nominacijos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

  • 2008 m. internetiniame puslapyje 20minutos.es Benjamin Rojas gavo gražiausio aktoriaus nominaciją.

Įrašų sarašas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Garso takeliai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

  • 1998: Chiquititas 1998
  • 1999: Chiquititas 1999
  • 2000: Chiquititas 2000
  • 2001: Chiquititas 2001
  • 2004: Floricienta
  • 2006: Alma Pirata
  • 2008: Jake&Blake

Erreway[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Solinių dainų video klipai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Reklamų video klipai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]