BTV Žinios

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

BTV žinios – žinių laida, rodyta per BTV 19982013 m.

Laidos istorija prasidėjo nuo 1998 m., kai LNK televiziją įsigijo su Kauno nusikaltėliais susiję verslininkai, o iš televizijos išėjo didelė dauguma darbuotojų. Tuo pasinaudojo BTV vadovai, jau nuo 1997 m. investavę vis daugiau lėšų į kanalo autorinę produkciją, kurios iki tol buvo labai mažai. Žinių laidą tada vedė Nemira Pumprickaitė ir Darius Lukoševičius, o eterio laikas buvo 20.00 val. kasdien ir 22.30 val. pirmadieniais-ketvirtadieniais.

Nuo 1999 m. Darius Lukoševičius vedė vėlesnę BTV žinių laidą, pavadintą „Žvilgsniu“, o ankstesnę vedė Nemira Pumprickaitė bei Marius Jančius. 2000 m. pabaigoje „Žinios“ pavadintos „Šiandien“ ir transliuotos darbo dienomis 20 valandą. Pavadinimas liko iki 2004 m., o nuo tų pačių metų BTV naujienų laida pavadinta „Žiniomis“, kurios buvo transliuojamos kasdien 20 valandą, taip pat rodytos ir vakaro žinios, kurių vėliau buvo atsisakyta.

Nuo 2011 m. „BTV žinios“ rodytos ir 18 valandą. LNK nusipirkus BTV ir vadovybei panaikinus atskirą BTV žinių tarnybą ir pridėjus LNK žinių tarnybą, nuo 2013 m. rugpjūčio 5 d. per BTV atskira žinių laida neberodoma, jos laiku darbo dienomis rodoma „Infodiena“.