Axis Industries

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

AXIOMA grupė yra įmonių grupė, jungianti UAB “Axioma Metering“, UAB „Axioma servisas“ ir AS „Remeksi Keskus, įsikūrusi Lietuvoje ir Estijoje, veikianti daugiau nei 30-yje pasaulio šalių.

Centrinės būstinės adresas: Ozo g. 12A-1, LT-08200 Vilnius

Įmonių grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

UAB „Axioma servisas“ teikia pramonės įmonių įrenginių aptarnavimo ir priežiūros paslaugas, siūlo procesų automatizavimo ir modernizavimo sprendimus, kuria informacinių technologijų produktus ir sprendimus įmonių procesų efektyvumui didinti, duomenų surinkimui  ir apskaitai. Bendrovėje susibūrusi 300 inžinierių komanda, pasiruošusi operatyviai suteikti  įrenginių atnaujinimo, remonto bei techninė priežiūros paslaugas 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę visose Baltijos šalyse.

UAB „Axioma servisas“ taip pat veikia moderni biokuro tyrimų laboratorija, kurioje atliekami skirtingų biokuro rūšių tyrimai, veikia moderni įranga ir informacinė sistema „Biolab“.

Generalinis direktorius: Artūras Lopeta


AS „Remeksi Keskus" – viena didžiausių Šiaurės Europoje metalo konstrukcijų gamybos ir apdirbimo gamykla, veikianti Estijoje, turinti filialą Lietuvoje. Nuo 1993-ųjų veikianti bendrovė gamina visų kategorijų plieno gaminius, taiko pažangiausias technologijas, laikosi efektyvios gamybos principų. Įmonės gaminių spektras - nuo smulkiausių iki masyvių metalo konstrukcijų ir nestandartinių įrenginių kalnakasybos, laivybos, karinės pramonės, katilinių ir elektrinių įrangos gamintojams.

Generalinis direktorius: Audrius Blažauskas


UAB „Axioma Metering“ kuria ir gamina ultragarsinius šilumos, vandens apskaitos ir duomenų valdymo prietaisus. Bendrovė yra viena iš ultragarso technologijos taikymo pradininkių ir lyderių Baltijos šalyse. Ultragarsinius šilumos ir vandens skaitiklius įmonės specialistai gamina nuo 1992 metų. Įmonė jau yra pagaminusi daugiau kaip 2,5 milijono vandens skaitiklių, 300 tūkstančių šilumos apskaitos prietaisų bei daugiau kaip 3,5 mln. nuotolinio valdymo duomenų gavimo punktų. Beveik 70 proc. bendrovės produkcijos yra eksportuojama.

Artimiausiuose bendrovės planuose – nauja robotizuota ultragarsinių skaitiklių gamykla, kurioje bus gaminami naujos kartos išmanieji vandens skaitikliai, o ilgalaikis bendrovės tikslas būti tarp TOP 5 Europos skaitiklių gamintojų.

Šilumos ir vandens apskaitos produktus įmonė gamina su AXIOMA prekės ženklu, taip pat įgyvendina užsakymus su individualiais klientų prekės ženklais (OEM).

Generalinis direktorius: Ignas Vosylius

Valdymas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

  • Generalinis direktorius Mantas Galdikas

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]