Axis Industries

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Koordinatės: 54°54′31.87″ š. pl. 23°50′33.25″ r. ilg. / 54.9088528°š. pl. 23.8425694°r. ilg. / 54.9088528; 23.8425694

Axis Industries įmonių grupė

Axis Industries – didžiausia pramonės ir energetikos projektus įgyvendinanti įmonių grupė Lietuvoje, lietuviško kapitalo bendrovė. Grupės įmonės dirba biokuro energetikos, energijos apskaitos ir duomenų valdymo, pramoninių procesų automatizavimo bei techninio aptarnavimo, metalo apdirbimo, pramonės ir energetikos objektų statybos, elektros inžinerijos srityse. Įmonių grupėje dirba daugiau 1330 darbuotojų.

Centrinės būstinės adresas: Kulautuvos g. 45a, Kaunas.

Bendrovės produktai ir technologijų sprendimai pelnytai laikomi efektyvumo aksioma, todėl „Axis Industries“ grupės įmones ir jų kuriamus produktus nuo 2014 m. vienija AXIOMA prekės ženklų šeima, kuriai priklauso ENCO, QALCO, SOLVO, XILO prekės ženklai.

ENCO – duomenų nuskaitymo ir valdymo produktų grupė.

QALCO – apskaitos prietaisų produktų grupė.

SOLVO – išmaniosios sistemos, skirtos pramoniniams procesams optimizuoti. Techninis aptarnavimas ir išmanioji procesų ir sistemų priežiūra, pramonės įmonių automatizavimo sprendimai, informacinės technologijos verslui ir pramoniniams procesams valdyti. 

XILO – įvairių biokuro katilų bei technologinės biokuro deginimo įrangos produktų grupė. 

Įmonės[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

  •  „Axis Industries“ kuria ir gamina modernius šilumos, vandens apskaitos ir duomenų valdymo prietaisus, kitus inžinerinius produktus bei sprendimus miestui, pramonei ir energetikai. Bendrovė taip pat turi metalo apdirbimo gamybos bazę, teikia techninio aptarnavimo ir priežiūros paslaugas, grįstas išmaniosiomis technologijomis. Įmonė gamina produktus su nuosavais prekių ženklais ir įgyvendina užsakymus su individualiais klientų prekių ženklais (OEM).
  • „Axis Power“priklauso „Axis Industries“ įmonių grupei. Bendrovė parduoda „Axis Industries“ kuriamus ir gaminamus šilumos, vandens apskaitos ir duomenų valdymo prietaisus, stato energetikos, pramonės ir kitus ypatingos paskirties, sudėtingų konstrukcijų ir technologijų objektus, dirba pramonės ir energetikos inžinerijos srityje.
  • „Axis Technologies“ yra grupės „Axis Industries“ įmonė, kurianti biokuro katilinių ir elektrinių technologinę įrangą. Bendrovė yra įgyvendinusi daugiau nei 200 biokuro projektų Baltijos šalyse ir kitose užsienio valstybėse. Įmonė teikia kompleksines paslaugas: atlieka objektų techninę ekspertizę, projektuoja, kuria, montuoja, paleidžia ir derina katilinių ir elektrinių įrangą, teikia automatizavimo ir techninės priežiūros paslaugas.[1].
  • "Veikmės statyba" priklauso "Axis Industries" įmonių grupei. Įmonė jau daugiau nei 60 metų stato administraciniius ir gyvenamuosius pastatus Lietuvoje.

Valdymas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

  • Generalinis direktorius Remigijus Baltrušaitis.

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

  • Apie bendrovę