Atelier Fontana - Le sorelle della moda

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Žanrasdrama
Kūrėjas (-ai)Riccardo Milani
VaidinaAlessandra Mastronardi,
Anna Valle,
Federica De Cola
Kilmės šalis Italija
Sezonų skaičius1
Serijų skaičius2
Gamyba
Prodiuseris (-iai)Fania Petrocchi,
Daniele Passani,
Luca Bernabei
Trukmė200 min. (2 dalys)
Originalus kanalasRai 1
Pirmas pasirodymas2011 m. vasario 27 ir 28 d.
IMDb įrašas

Seserų Fontanų siuvykla [1] (it. Atelier Fontana - Le sorelle della moda) – Italijos televizijos miniserialas (rež. Riccardo Milani), kurį pirmą kartą per du vakarus – 2011 m. vasario 27 ir 28 d. – parodė kanalas Rai 1. Pagrindinius vaidmenis atlieka Alessandra Mastronardi, Anna Valle ir Federica De Cola. Tai tikrais faktais pagrįsta istorija apie tris seseris, tapusias garsių mados namų steigėjomis.

Siužete pasakojama apie mados namus „Sorelle Fontana“ ir čia dirbusias tris Parmos provincijos siuvėjas. Jos išgarsėjo 1949 m. pasiuvusios vestuvinę suknelę, kurią vilkėdama garsi aktorė Linda Christian ištekėjo už Tyrone Power. Trijulės merginos tapo vienomis geidžiamiausių Holivudo žvaigždžių stilisčių.

DĖMESIO: toliau atskleidžiamos kūrinio detalės

Trys seserys iš mažo Parmos priemiesčio kaimelio XX a. viduryje išvyksta laimės ieškoti į Romą. Jos turi mažai pinigų ir didelę svajonę įsteigti savo siuvyklą. Jos nugali sunkias kliūtis, o 1943 m. jų įkurti madų namai jau gerai žinomi. Ypač jie išgarsėja, kai savo vestuvinę suknelę užsisako garsi aktorė.

Aktoriai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Aktorius – vaidmuo

Šaltiniai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]