Asemitai

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Asemitų simbolis

Asemitai (angl. Assamites) yra fiktyvus vampyrų klanas žaidimuose Vampire: The Dark Ages ir Vampire: The Masquerade. Pavadinimas ir koncepcija kilo nuo panašiai besivadinusios istorinės grupuotės – asasinų.

Tamsos pasaulyje Asemitai yra žudikai – profesionalai, dažnai atliekantys užsakomas žmogžudystes.

Klanas kilęs rytuose, ir dauguma jo simbolikos – arabiškos kilmės. Jo štabas įsikūręs Alamute, kur iš tiesų buvo pagrindinė asasinų tvirtovė.

Be karių ir žudikų, Asemitų klanas dar garsėja burtininkais ir viziriais. Nėra retas atvejis, kai Camarillos miesto princas savo patarėju pasamdo Asemitų vizirį. Pats klanas nėra susijęs nei su Camarilla, nei su Sabbatu.

Įvairiose Vampire: The Masquerade istorijose šio klano silpnybė skiriasi. Pirmiausia jie turėjo pripratimą prie kitų vampyrų kraujo, kažką panašaus į narkomaniją, todėl už samdinių paslaugas paprastai būdavo atsiskaitoma šiuo krauju. Vėliau Tremere klanas juos prakeikė, ir Asemitų silpnybe tapo visiškas negalėjimas gerti kitų vampyrų kraują. Dar vėliau jų burtininkai sulaužė šį prakeiksmą, ir vėl grįžo senoji silpnybė. Taip pat, skirtingai nei visų kitų klanų, Asemitų oda tamsėja šiems senstant.

Ypatingoji Asemitų disciplina yra Quitus – tylaus žudymo menas.

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]


Vampire: The Dark Ages ir Vampire: The Masquerade klanai

Assamite · Brujah · Caitiff · Cappadocians (V:DA) · Followers of Set · Gangrel · Giovanni (V:TM) · Lasombra · Malkavian · Nosferatu · Ravnos · Salubri · Toreador · Tremere · Tzimisce · Ventrue