Armėnijos futbolo varžybos 2019–2020 m.

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Armėnija Armėnijos futbolo varžybos 2019–2020 m.
2018/19
2020/21
Infolentelė: žiūrėti  aptarti  redaguoti

Armėnijos futbolo varžybos 20192020 m.

2019–2020 m. Aukščiausioji lyga[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Dalyviai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Komanda Vietovė Stadionas Talpa
Alashkert Jerevanas „Alaškerto“ stadionas 6,850
Ararat Jerevanas Vazgeno Sargsiano respublikinis stadionas 14,403
Ararat-Armenia Jerevanas Futbolo akademijos stadionas 1,428
Gandzasar Jerevanas Futbolo akademijos stadionas 1,428
Lori Vanadzoras Vanadzoro futbolo akademijos stadionas 880
NoahP Jerevanas „Alaškerto“ stadionas 6,850
Pyunik Jerevanas Vazgeno Sargsiano respublikinis stadionas 14,403
Shirak Giumri Giumri miesto stadionas 2,844
UrartuP Jerevanas „Urartu“ stadionas 4,860
FA Erewan Vanadzoras Vanadzoro futbolo akademijos stadionas 880

P Pasikeitė komandų pavadinimai.

Komandų rikiuotė po pirmojo etapo[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

  • Po dviejų ratų pirmenybės buvo skeliamos pusiau.
  • Stipriųjų grupė turėjo kovoti dėl apdovanojimų.
  • Silpnųjų grupė kovojo dėl išlikimo.
  • Po XV (15) turo prasitraukė FA Erewan.
V. Klubas Taškai Ru. Pe. Ly. Pr. Iv. + Iv. - +/- Pastabos
1. Ararat-Armenia 36 18 11 3 4 33 15 +18 Pateko į stipriųjų grupę
2. Vanadzoro „Loṙi“ 32 18 9 5 4 27 19 +8
3. Jerevano „Alaškert“ 31 18 9 4 5 33 20 +13
4. Jerevano „Ararat“ 31 18 9 4 5 25 18 +7
5. FA Noah 30 18 9 3 6 25 19 +6
6. Giumri „Širak“ 28 18 8 4 6 25 18 +7
7. Jerevano „P’yunik“ 23 18 7 2 9 35 36 -1 Pateko į silpnųjų grupę
8. Jerevano „Urartu“ 23 18 6 5 7 22 24 -2
9. Kapano „Ganjasar“ 18 18 4 6 8 20 25 -5
Mažėjimas 10. FA Erewan 0 18 0 0 18 11 62 -51 Pasitraukė iš pirmenybių

Galutinė komandų rikiuotė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Stipriųjų grupė
  • Pirmenybės buvo nutrauktos dėl pandemijos.
  • Star full.svg Ararat-Armenia tapo šalies čempionais antrus metus iš eilės.
V. Klubas Taškai Ru. Pe. Ly. Pr. Iv. + Iv. - +/- Pastabos
Star full.svg 1. Ararat-Armenia 52 28 15 7 6 45 23 +22 Pateko į UEFA čempionų lyga 2020–2021 m.
2. FC Noah 48 28 14 6 8 37 27 +10 Pateko į UEFA Europos lyga 2020–2021 m.
3. Alashkert FC 47 28 14 5 9 51 31 +20
4. FA Širak Gyumri 46 28 13 7 9 40 30 +10
5. Loṙi Vanajor 40 27 10 10 7 35 33 +2
6. FA Ararat Erewan 33 27 9 6 12 31 36 -5
Silpnųjų grupė
V. Klubas Taškai Ru. Pe. Ly. Pr. Iv. + Iv. - +/- Pastabos
7. FC Urartu 36 24 10 6 8 32 27 +5
8. FC Pyunik 32 24 10 2 12 45 42 +3
9. Gandazasar 31 24 8 7 9 31 29 +2
Mažėjimas 10. FA Erewan 0 24 0 0 24 11 80 -69 Pasitraukė iš pirmenybių

2019–2020 m. Pirma lyga[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Dalyviai 2019/20 m. sezone[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

  • 2019–2020 m. dalyvavo 17 komandų.
  • Pirmenybės buvo nutrauktos dėl pandemijos, o nugalėtoju paskelbtas FC Van.
  1. FC Van
  2. Urartu-2
  3. FC West Armenia
  4. FC Lokomotiv Yerevan
  5. Alashkert-2
  6. Sevan FC
  7. Pyunik-2
  8. FC Aragats
  9. Ararat-2
  10. CSKA Erewan // BKMA Yerevan
  11. Ararat-Armenia-2
  12. Torpedo Yerevan
  13. Lernayin Arcax
  14. Masis FC
  15. Shirak-2
  16. FC Ani
  17. Dilijan FC

2019–2020 m. Armėnijos futbolo taurė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Finalo rungtynės[redaguoti | redaguoti vikitekstą]


2020 m. liepos 10 d. (2020-07-10)
19:00 (UTC+4)
FINALAS
Noah 5–5 Ararat-Armenia Jerevano futbolo akademijos stadionas, Jerevanas
Žiūrovų: 0
Teisėjas: Zaven Hovhannisyan
Maksim Mairovič Scored after 39 minutes 39'
V. Azarov Scored after 56 minutes 56' (11m)
Maksim Mairovič Scored after 60 minutes 60'
Dan Spătaru Scored after 67 minutes 67'
V. Azarov Scored after 115 minutes 115' (11m)
Ataskaita Scored after 8 minutes 8' Ogana Luis
įvartis į savo vartus in the 23-as minute 23' A. Tatayev
Scored after 29 minutes 29' Yusuf Otubanjo
Scored after 40 minutes 40' Ogana Luis
Red card 90+3' Kódjo
Scored after 117 minutes 117' Yusuf Otubanjo
  Baudiniai  
K. Bor neįmuštas
V. Azarov įmuštas
V. Avetisyan neįmuštas
Y. Gareginyan įmuštas
S. Dmitriev įmuštas
M.Kovalenko įmuštas
E. Grigoryan įmuštas
Vladislav Kriučkov įmuštas
Rokas Krušnauskas įmuštas
7–6 neįmuštas A. Nahapetyan
įmuštas A. Kobyalko
įmuštas Ângelo Meneses
neįmuštas Gor Malakyan
įmuštas Yusuf Otubanjo
įmuštas Zakaria Sanogo
įmuštas Christian
įmuštas Dmitry Guz
neįmuštas Artur Danielyan

Šaltiniai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

  • RSSSF duomenų bazė:
2019/20 m. Premjer lyga Rsssf.com
Čempionų sąrašas ir sezonai
Armėnijos futbolo taurės turnyrai