Aptarimas:XVIII pasaulio futbolo čempionatas

Straipsnio aptarimas iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Šis straipsnis balsavimu buvo išrinktas pavyzdiniu.


Kažkas darko straipsnį nerealiai.

Visiems darkytojams bus parodyta geltona kortele. Xportas

Labai fainas žemėlapis, tik kad Kaizerslauternas lipa ant Niurnbergo. Mažu galima pataisyti? --CD
Na man nelipo, bet pamėginau pataisyti - gal nebelips? knutux 11:02, 15 Gegužės 2006 (EEST)
Vistiek lipa - bet netaisykite, nes aš "Larger text size" paprastai pasirinkęs; sumažinus gaunasi viskas normaliai.

Apskritai visur daromos klaidos: lietuviskai taisyklingai yra ATSTOVAUTI KAM!!!! o ne KA, kaip dabar yra visuose staripsniuose. besarmaciai kalbos kulturos neismanantys. akis bado ziurint! Malakasosas 20:36, 15 Gegužės 2006 (EEST)

Yra pasiūlymas įdėti tikslesnę varžybų statistikos lentelę, kaip angliskoj wiki: kas įmušė įvarčius, kas buvo teisėjas... Tai jei gerb. Dirgėla neprieštarauja, aš galiu įdėti tas lenteles...--Hugo.arg 12:04, 14 Birželio 2006 (EEST)

Tai kad jau yra tokia statistika - XVIII pasaulio futbolo čempionatas/Rungtynės, XVIII pasaulio futbolo čempionatas/Rungtynės/1 turas. knutux 12:16, 14 Birželio 2006 (EEST)

Infobox[redaguoti vikitekstą]

Reikėtų įdėti infobox'ą, kaip kad yra XVII pasaulio futbolo čempionatas straipsnyje. Aš, kadangi futbolu nesidomiu, tai to nedarysiu, bet šio projekto dalyvai galėtų. — exтaтe [apt.] 17:02, 10 Liepos 2006 (EEST)


Kas čia darosi su vėliavomis? Prie žaidėjų pelniusių įvarčius išmaišytos vėliavos, o kai kur ir tekstas pasimetęs...WesternDevil 12:25, 27 Rugpjūčio 2006 (EEST)

Rezultatyviausi žaidėjai[redaguoti vikitekstą]

Skyrelyje "Įvarčių autoriai" rezultatyviausiu skelbiamas Klose (5 įv), tačiau skyrelyje "Statistika" - Michael Ballack (4 įv), kuris skyrelyje "Įvarčių autoriai" išvis nepaminėtas, taip pat skyrelyje "Statistika" su 3 įv. pelniusiais nėra paminėti prancūzai, tačiau jie paminėti skyrelyje "Įvarčių autoriai". Nelabai aišku, ar informacija nepilna, ar klaidinga.--SubRE (aptarimas) 15:34, 31 liepos 2016 (EEST)