Aptarimas:Vytauto Didžiojo universitetas

Straipsnio aptarimas iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Žymūs dėstytojai[redaguoti vikitekstą]

Kilo abejonių dėl neseniai pridėtos dalies „Žymūs dėstytojai“ (Specialus:Diff/5414293/5425237). Man susidaro vaizdas, kad čia yra nebus gero priskyrimo sąrašui požymio. Pavyzdžiui, žiūriu į Kategorija:VDU dėstytojai, išrenku kelis (tarkim, Mindaugas Venslauskas, Saulius Šatkauskas, Arvydas Petras Žygas, Andrius Narbekovas). Visos nuorodos mėlynos, o sąraše nėra. Ir jei visus įtrauksime, koks bus sąrašas? O į tą kategoriją dar yra ir nepatekusių (tarkim, Algis Krupavičius).

Tad gal geriau sąrašą daryti kaip kitaip? Pavyzdžiui, surašyti „penketukus“ tų, kuriuos 1922 m. paskyrė ministras (tada gal dar „ministeris“) ir prezidentas (pagal statuto 24 paragrafo pirmą pastabą), tų, kurie po to rinko kitus. Surašyti „atkuriamąjį senatą“, „atkuriamąją tarybą“ ([1], [2]). Atnaujinti garbės daktarų ir garbės profesorių sąrašus ([3]). Galima paminėti, kad „garbės profesoriai“ yra tik paties universiteto dėstytojai.

Štai visi tie sąrašai turėtų konkretų priklausymo požymį. O bendram VDU dėstytojų, kurie yra pastebėti tiek, kad apie juos pavyko parašyti Vikipedijos straipsnį, grupavimui jau yra kategorija. --Martynas Patasius (aptarimas) 04:46, 19 rugpjūčio 2018 (EEST)

Lyg ir visi išvardinti sąrašai sukurti, tad tą dalį šalinu. --Martynas Patasius (aptarimas) 22:50, 22 rugpjūčio 2018 (EEST)